Sizce gelmiş geçmiş en büyük sanatçı kim?

Bence Eminem ve 2pac.

Sizce gelmiş geçmiş en büyük sanatçı kim?

• Eminem
    14% (5)12% (3)13% (8)Oy Ver
  • 2pac
    0% (0)8% (2)3% (2)Oy Ver
  • Micheal Jackson
    54% (19)44% (11)50% (30)Oy Ver
  • Diğer?
    32% (11)36% (9)34% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• 2pac kesinlikle evet hit them up şarkısı ayrı bir güzel

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eminem mi? Kusura bakma ama yani Eminem kim ki?Ne sanatçılar geldi geçti ne ustalar var ve sen Eminem mi diyorsun.

Elvis Presley ve Michael Jackson geldi aklıma ilk.Daha kimler kimler var.Böyle insanların yanında kimlerden bahsediyorsunuz.Yazık bu insanların emeğine.

Aşağıda bir yorumda gördüm ''Eminem'in sesi 3 oktav''mış.Cem Adrian'ın sesi kaç oktavmış bir de onu öğrenmenizi tavsiye ederim.Yerli sanatçılarımızdan karakter olarak,yaptığı işe saygısı,dinleyicilerine olan saygısı bakımında da en iyisidir Cem.Ve tabi yerli sanatçılarımızdan da bir sürü isim var eski sanatçılar çoğu ama kültürümüze katkıları oldukça fazladır.MFÖ var mesela...Saydıkça,düşündükçe uzar bu liste.

0|1
    0|1
    • Ya bir yürüyün gidin ya Eminem kimmiş, eminem daha micheal jackson yaşarken micheal jackson'ı bir şarkısında ve klibinde disslemesine rağmen milyonlarca fan çekmiş bir sanatçı, sattığı albümlerden tut hayran sayısına kadar micheal jacksona bile 10 basar, kaldı ki micheal jackson da sevdiğim bir sanatçıdır. Ama eminemdeki müzik kulağı kimse de yok. Gelipte boktan türk sanatçılarla eminem'i karşılaştırabiliyorsun ya ben sana ne deyim daha sana ne desem boş.

• Eminem'in ruhu var benim üstümde sinirlendimmi kimseyi tanımam başkan bush'u da disslerim obamayı da tayyibi de.

• Ne anlatıyorsun sen ya.

• Eminem sanatçı mıymış? Bence en iyi sanatçı mfö grubu üyeleridir.

2|0
    3|3
    • Eminem hakkında düzgün konuşmalısınız. Bütün türk müzisyenleri topla yine ondaki olan müzik kulağını yakalayamazlar.

• Eminemin 3 oktav sesi var canım, uza şimdi.

• Emınemde 3 oktav ses varsa Mariah Carey de 8 oktav ses var

• Hangi alanda en buyuk sanatci diye sormak istiyorum? Farkli alanlarina gore o kadar cok yazilabilir ki. Sadece icinde cok nadir yabanci sanatci olurdu benim listemde. Cunku aklima gelen Turk sanatcilardan yabanci sanatcilara sira gelmiyor. Baris Manco, Cem Karaca, Kemal Sunal, Adile Nasit... Zeki Muren... Ayrica sorunuza gore secenekler oyle az ve yavan ki.

1|0
    0|1
    • 5 tane ekleyebilme şansım varken ne yapmamı bekliyordun? Dünya çapında en sevdiğim sanatçıları ekledm işte

• En azindan her daldan bir tane olabilirdi. 5 tane oldugunu ben de biliyorum. Ayrica dunya capi anlayisin da cok hos.

• Ne bekliyordun? Koskoca eminem dururken sezen aksumu yazacaktım şıklara

• ben ragga oktay diyorum :D

1|0
    0|0
  • Ajda pekkan,emel sayın.

0|1
    0|0
  • Micheal Jackson

0|0
    0|0
  • mustafa sandal :)

0|0
    0|0
  • bozkırın tezenesi..

0|0
    0|0
  • Micheal Jackson

0|0
    0|0
  • two pack adammm on numara eskiden çok dinlerdim şarkılarını

0|0
    0|0
  • serdar ortaç :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eminem

0|1
    0|0
  • Micheal Jackson

0|1
    0|0
  • ELVİS PRESLEY onun dansları ve müziklerinin ışığından dünya müzik kültürü büyük bir çağ atlamıştır.

link

0|0
    0|0
  • Michael Jackson tabi , onunla kimse yarışamaz

1|1
    0|0
  • sanat güneşi..zeki MÜREN..

1|1
    0|0
  • Micheal Jackson

0|0
    0|0
  • elvis presley

adama ilah diye tapıyorlardı be...

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal Ötesi Boş :) Ses Sanatçısı Demedin Diye Bunu Diyorum İlla Ses Sanatçısıysa Barış Manço

0|0
    0|0
  • Mustafa Itrî

0|0
    0|0
  • Micheal Jackson

0|1
    0|0
  • Tuncel Kurtiz.

1|0
    0|0
  • Selma Hünel

0|0
    0|0
  • ben hakan taşıyan dioruım :DD: D

0|0
    0|0
  • 2PAC respect

0|0
    0|0
  • Avril LAVIGNE

0|0
    0|0
  • metallica :D

0|0
    0|0
  • sorduğun soruya bak, şıklarda yazdığın isimlere bak...

izzet altınmeşe bile daha bir sanatçı bunların yanında :D

1|1
    0|1
  • vay be benim gibisin.ankete oy veremoriyorum eminem ve 2pac deyip ayrılıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...