Fatih Sultan Mehmet eşcinsel miydi?

Tarihin arka odası TV programında tartışıldı bu konu, siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu kadar saçma bir şey duymadım...Azcık tarih bilgisi olan bunu anlar... yazık yaw atasına düşman başka bir millet var mıçok merak ediyorum :(((

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• link tartışma bu olsa gerek ölümsüz vampir drakulanın erkek kardeşi ile.la bi*in gidin ya.bırakın artık padişahlarımızı karalamayı.yok aslında şöyleymişte işte falan filan yemiyoz işte ya bunları söyleyip de niye anana avradına bacına sövdürüyon ya.bence bu iddiaları atanlarda var bir idnelik.böleleri sülalesine sövdürmekten çok hoşlanıyorlar heralde.ensest idneler

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet eşcinsel miydi?

Mustafa Kemal Atatürk eşcinsel miydi ?

bi bitmediniz sizi kim üretiyosa soyunu sopunu ecdadını s...

1|2
    0|0
  • bunun tartışılması teklif dahi edilemez !

geçmişine taş atanın,geleceğine gulle atarlar.

olayın özeti bu.

1|0
    0|1
  • kendi ecdadını homo yapmak isteyen başka bir ırk varmıdır acaba ? merak ediyorum

1|1
    0|0
  • Eşcinsel veya değil. Bize ne. bugün bunu tartışmak ne işe yarayacak. FSM eşcinseldi geri verin şu cenabet İstanbulu mu diyeceğiz

0|2
    0|1
  • Çokta şeyimdeydi elin padişahının cinsel çekim alanı.Ama olamaz diye bir şey yok yani,tartışılabilir.

1|0
    0|1
  • ağzı olan konuşuyor bizde de bir hoca vardı bide tarihçi olcak orhun yazıtlarında geçen kurt kelimeleri aslında kürtmüşte bize öyle demiyorlarmış :D bu adam televizyonda bile çıkıyor yau

0|1
    0|0
  • 500 yıl olmuş, düşün adamın yakasından. 500 hatunluk haremler gözünüze çarpmıyor da, eşcinsellik mi çarpıyor anlamadım.

0|1
    0|0
  • Tamamen provakatif bir soru camur at izi kalsin amacli yaziklar olsun

0|1
    0|0
  • yuh artık bu kadar sıkılmaz

1|0
    0|0
  • Git mezarına sor Allahım ya neden destan yazmış önemli insanların arkasından atıp tutarlar?

0|0
    0|0
  • Belki ama pek sanmam. Çocuklarının olduğunu düşünürsek Biseksüel olabilir (!) :)

0|0
    0|0
  • Tarih yalandan ibarettir. Çıkmış bir iki serseri saydırmış yalanı herkeside inandırmaya çalışıyor. Atatürkünde Kuran yaktığını söyleyenle vardır hatta fatih sultan mehmetin imansız olduğunu bile söyleyenler vardı. Yalan dolan bunlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kötülemek için yapamayacakları şey yok.

padişahlar ile uğraşacaklarına belçikada Atatürk e konulan gay yapıştırmasını kaldırtsınlar o insanlar.

0|0
    1|0
  • Öyle olsa bu ile bunu şu zamanda tartışmak ne manasız.FSM başarılı bir padişah bizi ilgilendiren kısmı burası sadece.

0|0
    0|0
  • Olsa olsa biseksüeldir. Eşcinsel olsa, II. Beyazıd ve Cem Sultan olmazdı.

0|2
    0|1
  • banane adamın cinsel tercihinden ...

0|0
    0|0
  • Bi padışahlar kalmıştı karalmaya çalışmadığınız tam oldu...

0|2
    0|0
  • özel hayatı ilgilendirmez biz başarılarına bakarız

0|2
    0|0
  • bunu demeyi kendime yakıştıramasamda soruyu ilk okuduğumda bunu söyledim...

*okunu çıkardılar artık...yuh şeyin şeyi...

0|0
    0|0
  • yuh ya! soruya bak.dil uzatılmayan bir O kalmıştı..

0|1
    0|1
  • Sorulacak soru bulamadiysaniz sacmalamayin illa sormak zorunda degilsiniz.

0|1
    0|0
  • Çüşşşşşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • tamamen saçmalık.. neye dayanarak bizim komutanımızı lekelemeye çalşyorlar anlamıyorum...

1|1
    0|2
Yükleniyor...