• Sor
  • Bence

Japonca bilen var mı?

Soru net,Japonca bilen var mı? Nasıl ve nerede öğrendiniz?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Goukigen yoooo (merhaba demek) :)) Bildiğim çoğu genç arkadaş anime izlemeye başlayarak japoncaya aşina oluyor, sonra internetteki japonca öğrenebileceğimiz birkaç siteye başvuruyor. Ayrıca facebookta japonyadan arkadaş edinip de buna devam edenler var. En olmadı android telefonun varsa cafe+ adlı uygulamayı kuruyorsun ve o uygulamada language exchange ya da language partner vb isimlerdeki konulara girip japonca öğrenmek için dil partneri aradığını söylüyorsun. Böylece herkes seni ekliyor. Tabii bunu söylerken line veya wechat adlı programlara kayıt olmuş ve bu programlardaki kullanıcı adını cafe+'taki mesajında paylaşmış olmalısın. Benden bu kadar. :)) sayounaraa

• Benim Japon arkadaşlarım çok,hatta biri Japonca öğretmeni :) Ama hiçbirşey bilmeden konuşamam ki :) Anime izleyip,manga takip ediyorum.İyi bir kursu olsa gidebilirim.

• Öncekileri Göster
    • Kredi kartınla ödeme yapıyorsun. :) Ama buna çok gerek yok. İnsanlara yardım ettikçe ve dersleri çalıştıkça paran artıyor, o şekilde de ödeme yapabilirsin.

• Ayrıca: link

Erkekler Ne Diyor 2

• sayanora dayusiki nakata elveda çok sevdiğim insan

• arkadaşım Japonyaya gitmişti orada öğrendi,bazı dilleri yerinde öğrenmek lazım,Rusça/japonca/çince gibi...

• ben yerinde olsa bile öğrenemem

• Öncekileri Göster
    • Başka soruya gitsenize yahu! :D

• ehüeühehü,sana demedim...saygılar.Bak,gidiyorum ha,gidiyorum ...bak ciddiyim..neyse,..gideyim ben...gittim...ühüü...kimse beni istemiiii:S

Kızlar Ne Diyor 2

• japonları çok sevıyorum öğrenmek istıyorum şuan için bılmıyorum :))

• Çince öğrenmek çok daha karlı günümüzde. Uzakdoğu dili öğrenmek istesem Çince öğrenirdim.

• Swimln,kulaklarım hala acıyor be kızım :D Çinlileri sevmiyorum,yoksa Çince öğrenirdim.Japonlar çok samimi ve onurlu insanlar. :) Kalkıp da ithalat-ihracat yapacak değilim ya öğrenip...:) Merak işte benimkisi.İspanyolca'dan sonra bunu da öğreneyim dedim.

• Öncekileri Göster
    • Körler sağırlar diyeceğim...Dinlettiğin müzikten sonra bu uygun olacak ;))))

• Bunu dinle tam olsun link

:D

Yükleniyor...