Aşık oldum ama işim zor

Arkadaşlar onu çok seviyorum, aşığım. O yakışıklı, karakteri de çok düzgün, güvenilir biri ama odun biraz. Yani odundan kastım kro falan değil ama nasıl desem böyle avrupai şeylerden hazzetmiyor pek. Cafeye gidelim oturalım diyorum olmaz öyle yerler beni bozar diyor, yabancı müzik dinletiyorum bu ne böyle sende türkü yok mu diyor, fransız restoranına gidelim diyorum orada ne işimiz var kebap yapalım diyor. Zaten Adanalı, milliyetçi biraz da. Babası Mhp ilçe teşkilat üyesi falanmış.

Yani arkadaşlar anlayacağınız bu çocuğu nasıl yontabilirim ben ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendi kültürünü seven türkü kebap seven bir erkeği yontmak istiyorsan önce senin yontulman gerekiyor bence. Türkü sevmenin kebap yemenin yontulması gerekecek bir yeri yok. Hiç olmazsa sen gibi avrupanın o kıytırık şeylerine özenip numara yapmamış çocuk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yontamassın seveceksen böyle sev sevmiceksen bence hiç uğraşma kimseyi değiştirmeye hakkın yok

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal sorun sende, kendine gore birini bul

0|1
    0|0
  • Çocuk yakışıklıysa, güvenilirse, sağlam karakterliyse daha Allah'tan belanı mı istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • evlenirsen 20-25 senede yontarsın.. saç baş da kalmaz zaten

0|0
    0|0
  • yontamazsın,ayrıca evlenirsen de mutlu olamazsın gibime geliyor...

0|0
    0|0
  • Vay be insanlar ne kadarda avrupaya özenmeye başlamış türkiyede

0|0
    0|0
  • ne var özünde kalmak suç mu? adamın hasıymış la.

0|0
    0|0
    • ya bana uzak şeyler bunlar. ben göçmenim boşnağım avrupalıyım. çocuk çok hoş da biraz yontulsa iyi olur

• o zaman dengi dengine birine aşık olacaksın arkadaş :) bak ben anadoluluyum anadoludan arıyorum. İstanbul boğazını geçmek istemiyorum :)

• bildiğin hanzoymuş. bende az hanzo değilim fransız restoranında ne işiniz var adamalar yemek yapmayı bilmiyor dünya mutfağı olmasa fransa olmazdı.

1. kafe yerine çay evi veya pasthane ismini kullanırsan milliyetçi duygularını bastırmış olabilirsin biraz.

2. yontunca o çok sevdiğin adam olmayacak haberin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu onun secimleri seviyorsan katlan yoksa kendine gore birini bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...