Gazi Hukuk için değer mi?

Ben Ankara Gazi Hukuk Fakültesini istiyorum. Sadece Ankara yazıcam o yüzden. Ama yakınlarım sadece Ankara yazma salaklık yaparsın ikinci senende de kazanamazsan üçüncü sene tekrar okumayı göze alabilcekmisin diyolar. Haklılar mı sizce? Onlara mı uymalıyım yoksa hayallerim doğrultusunda mı gitmeliyim? Ankara Gazi Hukuk için değer mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuk fakültelerinin eğitimleri arasında öyle fark yok. Eğer Galatasaray Hukuk, Ankara Hukuk'u kazanamıyorsan nerede okuyacağın hiç fark etmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gazi hukuk neden? hukukta bir numara her zaman Ankara ün. hukuk olmuştur. onun dışında selçuk, dokuz eylül vs neden olmasın ki. takıntı yapma. hatta hızlı tren var artık. eskişehir ve konyadaki bölümleri rahatlıkla yazmalısın.

0|0
    0|0
    • Ankarayı istiyorum eskişehir felan istemiyorum.Çünkü Ankarada en düşük puanlı hukuk gazi. O yuzden gazi

• hukuk bölümünü hiç görmedim ama istediğin yer buysa bence ailene kulak asma hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece tek bır yer düşünme , ıdealın hukuk , gazı unıverıstesı degıl

0|0
    0|0
    • Evet idealim hukuk. Ama Ankarada okumak istiyorm. Hedefm gazi hukuk yani

• Olmazsa tekrar sınava hazırlancam işte ama yakınlarım değmez diyo bende onun için soruyorum işte

• sadece hukuga odaklan hukuk ıcın okul o kadar onemlı degıdlır sonuçta bır muhendıslık degıl

• Gazi'de seni paklamıyorsa yurtdışına açıl...

0|0
    0|0
    • Ne alakası var? sadece gazi hukuğu istiyorum

Yükleniyor...