Paronayak ya da şizofren insanları anlatan filmler

Dün tv de şizofren bir kız ile ilgili bir film vardı bildiklerinizden isim verir misiniz

Güncellemeler:
tv 2 de saat 23 gibi oynayan bir filmdi annesinden genetik olarak şizofrenliği almış bir kızı anlatıyordu

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fight Club - Jacob’s Ladder - Lost Highway - Donnie Darko - 25 numara - Makinist - Çıldırış ve paranoid.

Bunları buldum netten gerisini de sen bul :))

0|0
    0|0
    • Jacob's Ladder direkt şizofreni değil, denenen ilaçların etkisi ile görülen hayallerle ilgili... Spoiler oldu :)

• Doğrudur hatırlamak için netten bakıp yazdım ama seyretmediğim o ve paranoid var. Zaten o da ilgilidir diye ekledim :D

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gizlinin hayatı

0|0
    0|0
  • zindan adası leonardo nun filmiydi kimin ne olduğunu konuyu felan anlayana kadar bir baktım film bitmiş bence çok salak bir filmdi (konuları sevmediğim için bana öyle gelmiştir) ama millet bayılıyo

0|0
    0|0
  • The soloist(virtüöz) filmini tavsiye ederim.Şizofreniye yakalanan eşsiz bir müzisyenin hayat hikayesini anlatan bir film..

0|0
    0|0
  • Lost highway

0|0
    0|0
  • "shine" diye bir film var.. 1996 yapımı olması lazımdı.. david helfgott diye bir piyanistin yaşamını anlatıyor.. oscar da kazanmıştı sanırsam

0|0
    0|0
  • Guguk Kuşu - akıl hastanesinde geçen bir filmdir zaten

0|0
    0|0

• Behzat Ç

0|0
    0|0
  • bağlan filme bak ordan bulursun resmi galan vardır

0|0
    0|0
  • hangisiydi o?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum liseli bir kız vardı :)

• hangi kanal hangi gün saat kaç kendimöğreniyim bar

Kızlar Ne Diyor 6

• A Beautiful Mind

0|0
    0|0
  • akıl oyunları diye bir film vardı

0|0
    0|0
  • the shining aradığın özelliklere yakın baya

0|0
    0|0
  • paranoid şizofren versek ikisi bir arada

0|0
    0|0
  • akıl oyunları, 6.his , kimlik bunlar bildiklerim severim psikoloji filmlerini.

0|0
    0|0
  • soloist izlediklerim arasında en güzellerinden biriydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...