"Ben ABD'nin Büyük Orta Doğu Projesinin eş başkanıyım" sözünden ne anlıyorsunuz?

"Manda ve himaye kabul olunamaz" sözünü söyleyen de bir lider, "Ben ABD'nin Büyük Orta Doğu Projesinin eş başkanıyım diyen de..." Siz Bu eş başkanlıktan ne anlıyorsunuz, ya da bu sözden ne anlamak gerekiyor.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kendini bilen, ne olduğunu hangi amaçla bulunduğu makama getirildiğini açık açık söyleyen, oy verenlerin nasıl olsa anlamayacaklarını bilen adamdır ve öyle de olmuştur. Oy verenler bunu hala anlamamışlar hatta daha da ileri giderek bu zat-ı muhteremi son osmanlı padişahı ilan etmişlerdir. Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı b.kun içinde ben de varım diyor

0|0
    0|2
  • Söylemesine gerek yoktu :))

0|0
    0|1
  • Adam king .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bu ülkeyi satmaya bölmeye geldim sizin sülalenizi gelmişinizi geçmişinizi yumşak yumşak demenin türkçesi zaten yapıyo arkadaş şu anda bide x w q gibi harfleride kullandıracam demeye başladı

0|0
    0|0
  • bazı gezizekalılar bunu bölücü diye tanımlayabilir zaten ülkesini bölmek için kürtçeyi serbest bıraktı kürtler üzerindeki asimilasyon plitikalrını kadldırdı,ülkenin batısında ne varsa doğusuna ve güneydoğusuna aynı şeyi götürdü .daha sivasın ötesine dün partilerde anca bölücü diye pkk ya peşkeş çekiyo diye saçma salak iftiralada buunsun

0|0
    0|0
  • Geçirgen seçici bir hümanist seri katilim amacını ve hizmetini saklamadan söylüyor anlayana

0|0
    0|0
  • "Benim Apo itinden farkım yok." demek

0|0
    0|2
  • İt ürür kervan yürür...

0|0
    0|0
Yükleniyor...