HAYALLERE GİDEN YOL SINAVLARDAN GEÇMEMELİ ?

haksız değilmiyim arkadaşlar ülkemizde herşey sınavlara bağlanmış durumda ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ama sınavlar olmasa senin o hayali hak edip etmediğini kim nasıl bilebilir de seni o hayale pat diye koyabilir? sınavları doğru buluyorum herkes hak ettiğini alsın. ama doğru bulmadıgım, sınavlarda kendi adamlarına öncelik tanıyıp bazı şeyleri görmezden gelmektir. bu da tamamen yönetimin bencil bir hatası.

0|0
    0|0
    • ben yazılım mühendisi olmak istiyorum diye sosyal bilimleri yaparak hak edip etmediğimimi anlamaya çalışıyorlar ?

• iyi de sosyal bilimleri bir yere kadar görüyorsun. sonra görmüyo alanına yoğnlaşıyorsun ayrıca üni sınavında sana sosyal bilimler sorulmuyor. asıl şikayet edilmesi gereken de tarih değil zorunlu ek din dersleri bence.

• din dersi denen şey zaten okullardan kaldırılmalı orası ayrı konu

Kızlar Ne Diyor 5

• hayatın kendısı bir sınav su aldıgın nefes bir sınavın parcası sınavsız hayata olmaz sınavlar olgunluk ve tecrube getırır senı sen yapar ama senın dedıgın daha cok ogretım sınavlarıysa bende ıstemezdım ama care yok calıscaz:)

0|0
    0|0
  • Herşey degil aslında . Okul ve meslek sınavlarına giripte kazanırsan hayallerin icin kapı acılıyor zaten .

0|0
    0|0
  • gelde bunu annem gibi olanlara anlat kardesim

0|0
    0|0
  • Hayallere giden yol sınavlardan geçmeli.

0|0
    0|0
  • Haklısın Eminem .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sınavlara bağlanan meslekler pek kaliteli meslekler değil pek fazla yükselemessin.oto tamircisi bile bir öğretmenden daha iyi kazanır

0|0
    0|0
  • ne dersen de her ülkede sınavla bir yerlere geliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...