Bende mi gariplik var allasen?

Biscolata erkekleri tarzı erkekler neden bana herkese geldiği gibi o derece çekici gelmiyor? Var mı benim gibi düşünen kızlar acaba? Sanki yapılmış gibi, plastik gibi yapay geliyorlar. Fabrikadan çıkmış gibi...Tamam çirkin değiller asla da, ağzımın suyu da akmıyo yani...o kadar mükemmellik fazla göze batıyor bence...

0|0
2214

En İyi Kız Görüşü

• Şuan nasıl mutlu oldum anlatamaam. Yalnız olduğumu sanıyordum. Arkadaşlar arasında konuşuyoruz reklamı netten açıp tekrar tekrar izliyorlarmış, yok artık dedim. Açarım sevdiceğimin resmine bakarım, yüzüm güler en azından. Neyse yalnız değilsin ve yalnız olmadığıma sevindim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayatlarında gördükleri en yakışıklı erkek Justin Bieber olan kızlar bayılıyor bu adamlara, hiç kaslı erkek görmemişler, sokağa da çıkmıyorlar herhalde. Sizde bir gariplik yok, muhtemelen genç bir kızda olması gereken yaşanmışlıkları yaşamış ve olgunlaşmış olduğunuz için ve bu adamların ütopik birer yaratık olmadığını bildiğiniz için gayet normalsiniz.

0|1
    0|0
  • He yaa rus kadınlarıda beni çekmiyor vodkası uçuruyor ama

2|0
    0|0
  • iyide kimse mükemmel degildir

birde insanları dış görünüşleriyle yargılamam tamam git çirkin olarak gördügün

biriyle evlen demiyorum yada çok yakışıklı saydıgın birine ayıl bayıl sonuçta

bizim elimizden gelen birşey yok ne kadar verildiyse o kadarız güzel arıyorsan

arama yanında güzel görünüceksen ona güzel görün illa birini seviceksen onu sev

aşık olmak istiyorumdiyorsan ona ol kimseyi küçümseme kimseyi gözünde büyütme :D

1|0
    0|0
  • bu soruya cevap veren bütün kızlara gitsin cevabım kedi uzanamadığı çiğere mundar dermiş.Bence sizimn karşınıza çıoksalar istemem yan cep dersiniz..

0|0
    0|0
    • istersem onlar gibi bir sürü adam bulurum ben. Sorun o değil, sorun, onların bana çekici gelmemesi bu kadar basit.

• sen soruyu anlamamışsın. Onlardan biri misin anlamadım ki nedir bu garip kompleks?

• ben gayet iyi anladım onlardan biri değilim.Ben halimden de çok memnum sadece sana anlatmak istediğim sanki yapılmış gibi fabrikan çıkmış plastik gibi diyorsunya sen gözünde mükemmelleştirmisin zaten.Bunu sorundada söylemişsin hiş bir şey göründüğü kadar mükemmel olmadığını düşünürsen o zaman hoşlanacaksın demektir.Senin aklın mantığın almıyor çünkü hiç öyle birini tanımamışsın.İstersen bulamassın demek istedim:)) aman boş ver naber iyimisin:))))

• Hayır kaslı fit erkek tabiri gitti de yerine bu salakça tabir mi geldi ne meraktır bu ciksliğe olan özenti anlamadım ki.

0|0
    0|0
    • insanın kendi beğenisini geliştirmeyip, göreceli olması gereken kavramların bile zorla kabul ettirildiği bir dünyada yaşıyoruz. bunlar birer tuzak aslında ve ne yazık ki kadın erkek hepimiz düşüyoruz. Bu kavramlar öyle içimize işlemiş, öyle doğru oldugu kabul ettirilmiş ki, kazara angelina jolie'ye çirkin ya da bence güzel değil dediğinde kıskanıyor oluyosun bu kadar sığ kafalar...bu plastik adamlar da böye işte " kedi erişemediği ciğere mındar" dermiş filan gibi ikinci sınıf yorumlar alıyosun..

• yapar ara sıra öyle direk benim yoruma yönlendirir şirin site. neyse mühim değil barıştık galiba kırgın değliz artık galiba, küs değiliz değil mi, dargın mısın yoksa hala .

• en iyi soru bu olsun :D helal sana hem onlar okadarda iyi değiller :) türk kası olmayan erkeğe erkekmi denir :)

0|0
    0|0
  • ... Bir Can Yücel hayranı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Yani erkek dediğin az kıllı olur hiç kıl yok. :)

0|0
    0|0
  • Bence normal olan sensin

0|0
    0|0
  • aslında bencede sen haklısın...

standart dışı bir durum var bencede...

0|0
    0|0
  • biz erkekler olarak hemfikiriz senlen..devam et

0|0
    1|0
  • kimse mükemmel değildir

0|0
    0|0
  • iki nedeni var. gözün açılmış yaşın bayağı ilerde. ikincisi abaza değilsin.

1|0
    3|0
    • bence bu daha çok insanın beğenisinin incelmesiyle alakalı..

• sen abaza değilsin. sanırım cinsel olarak ta doymuşsun. ve çok fazla akıllısın. seçicisin evde kalackssın.

• :D dünyaya delik olarak bakan biri daha

hocam dünya sex yeme içmeden ibaret degildir

buna bizim orda göz görür gönul sever

gönül akada konar bo..da çok yakışıklı olarak gördügün bazen

çok igrenç biride olabilir yada güzel gördügün birde tipim degilsin olayı vardır

bunu örnek olarak veriyorum adriana limamı giselle bunchenmi dersen giselle derim

angelina joliemi gisellemi dersen gisel derim kimi getirirsen gisel derim

sevdigin kızmı giselmi deseler onun saçının teline feda ederim

• helal sana işte türk kızı ya

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 21

• katılıyorum sana.fazla yapmacık,fazla kaslı,fazla kasıntı,fazla havalı,fazla tüysüzler :))

0|1
    0|0
  • Sevindim hepsi bana kalsın ..

1|0
    0|1
  • bana da cok yakısıklı gelmiyorlar sorun yok :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • banada gelmiyor emin ol 100 kilo sevgilim var sen düşün artık

0|1
    0|0
  • cekici gelmiyor diyorsun, okada mükemmellik göze batiyor diyorsun anlamadim ki ben cekici degiller mi yoksa mükemmeller mi (:

herneyse biscolataboy lari da neymis asil mucize burda link

0|0
    0|0
  • bu soruyu sordugun icin tsk ederim canim en azindan yalniz olmadigimi anladim ...soylediklerine katiliorum

0|1
    0|0
  • Bende ekrana yapışmıyorum görünce ama adamların saçı KISAAAAAAAA ve kaslı :)

Çok sükse yapıyorlar ay ay :)

0|0
    0|0
  • Enteresan. Ben salyalarımı toparlayamıyorum mesela.

0|0
    0|0
  • Bana da gelmiyor.

0|0
    0|0
  • senın gözün çirkinlere alışmış ondan

0|0
    0|1
    • herkese göre çekicilik yakışklılık farklıdır. Herkes yakışıklı veya güzel buluyo diye bir insan öyle demek değildir bu. Sizin o çirkin dediğiniz insanlar benim için dünyanın en yakışıklı adamları oldu hep.

• ıyı ne guzel mutluysan sorun yok

• ben de sevmem kaslı erkekleri. iğğrenç

0|0
    1|0
  • sende sorun yok sadece farklısın :)

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum...nedense sırıtışları çok aptalca geliyor gözüme.

0|1
    2|0
  • ben de garibim o halde

0|0
    0|0
  • elınde tepsı tutan harıç hıç bırını begenmemekteyım

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılabilemez.

0|0
    0|0
  • farklı gözükmek istediğin için olabilir belki

0|0
    0|0
    • bi insan bişeyi beğeniyodur ya da beğenmiyodur. böyle bişeyle dikkat çekmeye niye çalışayım ki? herkesin beğendiği bişeyi beğenmeyince dikkat çekmeye mi çalışıyo oluyo insan?

• fikir beyan etmemizi istemişsin buda benim fikrim herhangi bi nedeni yok bence böyle olabilir.

• Sen normalsin, biz garibiz.

0|0
    0|1
  • yalnız değilsin.banada hiç çekici gelmiyolar.hatta itici geldiklerini bile söyleyebilirim

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...