Kızlar kel erkekler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Kle erkeleri çekici buluyor musunuz? Yoksa saçı yoksa benden uzak mı olsun diyorsunuz ? ya da saç falan hikaye, benim aradığım başka mı diyorsunuz? Keller hakkında yazın ..

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Hitman'i tek geçerim. çok yakışıklı

0|1
    0|0
    • ewt, ona birebir benzeyen arkadaşım var, elemana kızlar bayılıyor :D

• soruyu doğru anladığın ve güzel bir yanıt verdiğin için ben teşekkür ederim, akıllı insan :)

• çıkayım bari gizliden :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bazen kellik bazı erkeklere çok yakışıyor.Tabi kafa formu önemli..Kel derken hani saçının bir tarafı yani önü veya tepesi değil, bildiğin dazlak, yani bence yakışıklı oluyor bazıları. Kafa formları iyi olanlarda güzel duruyor. Bilmem ben evlendiğimde adamın saçı vardı, 7 sene sonra baktım yavaş yavaş açılıyor, arkadan yani sevdiğim için pek görmüyorum.Hatta benim yüzümden dökmüştür o saçları diyorum:)

0|1
    1|0
    • çok tatlı bir yorum, teşekkürler :)

• Ben teşekkür ederim.Haydi bakalım, sabah olur, gün ağarır, elmadeğilayva gözlerin kapanır.Hepinize iyi sabahlar, iyi muhabbetler, sevgiyle kalıni sağlıcakla kalın, kendinize iyi davranın:)

• sekline giyimine kusamina gore gayet cekici olabilen bir durum :)

0|1
    0|0
  • kel erkeklerin kel oldugunu dusunuyorum

0|2
    0|0
  • Çekici bulmuyorum kelleri

0|1
    0|0
  • tarama özürlü desek daha uygun olur bence

0|1
    0|0
  • kel misin ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi Karı Döktürdü Lan adamın Saçlarını ,

Diyorlardır belki :D

0|1
    0|0
  • Ula lale yorumumu eksilıyorsun kel değilim diyorsun soruyu almanyadakı amcanın oğlu ıcınmı sordun sana önerı onerdık artıst artıst cevap verme

0|0
    0|2
  • Bukadar sıkıntıya gırme saç ektır :D

0|0
    0|2
  • sac olmayinca kel oluyoruz .itiraf ediyorum bnde az kelim on taraftan saclar dokuldu. hic sordunuzmu bu saclar niye döküldü hepsi sizin döküldü:-):-)

0|1
    0|0
Yükleniyor...