Televizyondaki evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Televizyonlarda ki evlilik programları hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bence bizim milli örf ve adetlerimize aykırı.

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

• keske kaldırlabilse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• bir yandan olumlu bakıyorum bir yandan olumlu bakmıyorum...

atıyorum oraya orta yaş veya yaşlı insanlar çıkıyor..onların zamanında net gibi bir olay yoktu ve istedikleri eşleri çevrelerinde bulamamış olabilirler..bizim gibi gençler internetten sevgili yapabiliyorken o insanların tvde eş araması anormal değil bana göre...ve senin dediği gibi milli örf ve adetlerimize aykırı olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı bizim kendimizin sevgili bulması , öpüşme, el ele dolaşması...vs gibi şeylerinde olmaması gerekirdi..bazıları seviyeli olarak eşlerini arıyorlar bence iyi birşey bu yönden...

diğer yönden ise bazılarının zeka düzeyi olarak aptalca hareketler sergilemesi..bu tip programları da kötü yapan nedenler bu..kimisi aile sorunu yaşamıştır çıkar oraya ağlar, izleyicinin de psikolojisini bozar..bu tip şeylerin olmasını da sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben izledikçe egleniyorum:)

0|0
    0|0
  • ilk başlarda düşünmüştüm çok saçma bi proğram kim izler bunları die sonra bi baktım o kadar çok insan izliyor ki tam bir rezillik olduğunu düşünüyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • Tartışma çıktığında çok güzel oluyor :)

0|0
    0|0
  • hepsi reyting amaçlı zaten

0|0
    0|0
  • Komşumu da orada gördüm ya ne desemki ;herkesin bir tanığı vardır mutlaka orada...

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel dullarımız ve bekarlarımız evlenıyor

0|0
    0|0
  • üniversitedeki hocamı orda gördükten sonra koptum artık. yaklaşık bir saat öncede tarlası bahçesi olan bir dede ben bulmaya karar verdm. nasılsa müzayede gibi biri çıkıyo en yüksek fiyatı veren talip, kimi istiyosa alıp gidiyo.

0|0
    0|0
  • Maskaralık, rezillikten başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • Şov için çıkıyorlar ya

0|0
    0|0
  • Bence de ama gitmek isteyen gitsin.

0|0
    0|0
  • rezillik.oraya çıkanlar hangi kafayı yaşıyolar merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • izleyince kendimi huzur evindeymişim gbi hissediyorum

0|0
    0|0
  • yaşlı amca teyzeleri anlıyorum da gençlerin ne işi var orda ya

0|0
    0|0
  • Rezil oluyorlar sadece, 60-70 yaşındaki kadınlar çıkıp yana yana koca arıyor.

0|0
    0|0
  • yaşlılar evlenmek için, gençler ünlü olmak için oradalar bence. izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben o programlardan hiç elektrik alamadım o esra erol varya alıcan karşına suratını dağıtacan ya o kadın kadar yapmacık ve sevimli görünmeye çalışan sevimsiz bir yaratık yok hele oraya çıkanlar o tipler annem sayesnde her akşam bi yarım saat istemeden de olsa takılıyorum malesef ama iyi oluyor sanki küfredip rahatlıyorum o tv varya kökten bk be kardeşim herşeğiyle

0|0
    0|0
  • katılmayı düşünüyorumm :D

0|0
    0|0
  • su gibi ; bu program güzel, formatı saçma değil. ama türk kızı ya da kadını işte, derdi imanı para.

esra erol da güzel program yapıo.

0|0
    0|0
  • O programların suçu yok , o programları izleyip reyting kazandıran zihniyeti iredelemek gerekli, özel hayat bu kadar deşifre olmamalı bence

0|0
    0|0
  • yanlış olabilir ama lütfen kınamayın o yaşta insan çoluğu çocuğundan göremediği ilgiyi oralarda arıyor gibime geliyor.genç yaşta olanlar neden gidiyor onu anlamıyorum işte.

0|0
    0|0
  • Sorulmuştu bu.. Ama üçüncü teorimi yazma imkanı da doğdu.. Çaya çıkma yerine sevişme odası... Hemen ten uyumu tespiti kesin kararlar.. :D

Bence mantıklı olabilir..

0|0
    0|0
  • neden aykırı :/

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle iğrenç

0|0
    0|0
  • esra erol for ever

0|0
    0|0
  • çok saçma diyenler bile yeri geldiğinde programa çıkabiliyor o yüzden ne desem yalan olur :d

0|0
    0|0
  • çok kötü şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • arada gülmek için bakıyorm..istekler sacma tartısmalar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...