Erkekler kendilerine şiir yazan kadınları nasıl bulurlar?

Sevdiğin adama sayfalarca şiir yazıp verdiğinde erkek onu okurken o yokken tabi ne hisseder erkekler kendisi için şiir yazan kızlar hoşuna gider mi ?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bana yazan oldu çok güzel şiirler ve de aşkımı körüklemişti o kişiye karşı tabiki bende yazmıştım :) a a okadar güzel di ki yazdığı şiir okudukça tekrar tekrar okuyası geliyordu insanın resmen sevgisini kelimelere aktarabilmişti çok mutlu olmuştum :)

0|0
    0|0
    • peki ne oldu ayrıldınız mı

• Beni düşünerek yaptığı herşey çok hoşuma gider .

1|0
    0|0
  • Sayfalarca biraz fazla değil mi yahu :) Adam okumaktan sıkılır.

0|0
    0|0
  • alıntı yaptıysa pek etkilemez kendi yazdıysa çok etkiler

1|0
    0|0
  • Süper birşey bu.. Duyguları sayfalara dökmek.. Ve her okuduğunda bir farklı etkilenmek. Müthiş..

0|0
    0|0
    • sevdiğin kadınsa tabi öyle değil mi? yani snin ona karşı sadece içinde ufak bi sevgi varsa da yine onun yazdklarnı okurken heyecnlanırmıydın

• Tabiki heycanlanırdım beni etkilerdi. Beni düşünürek yazmış merakla okurdum çokta hoşuma giderdi.

• çocuk çocuk hareketler derim. duygusal derim, okur okur dinlemiş gibi yaparım ama nefret ederim. bana kimse şiir yazmasın çok yapay geliyor

0|0
    0|0
  • Bu gune kadar ne yazikki bana siir yazan bir kiz bulamadm ama ne yalan soyleteym bana siir yazsaydi cok sevinirdm degerine deger katardm sevgisine de sevgi

0|0
    0|0
  • Genel olarak kadının kendinden bir parça olarak verdiği herşey erkeğin hoşuna gider. Hele hele böyle bir şeye eminim hayran olacaktır.

0|0
    0|0
  • bir kutu kurabiyeyi tercih ederim

2|0
    0|1
  • kadınlarda çok sınırlıdır bu yetenek

0|1
    0|0
    • ben yazdım sayfalarca şuan onda.

• yorumu mu düzelteyim bunu becerebilen kadın sayısı çok sınırlıdır

• iyi bulurum gayet

1|0
    0|0
  • ender bulurlar:D

0|0
    0|0
  • benım hosuma gıtmez .

0|0
    0|0
  • mümkünse okuma yazma bile bilmesin :P

0|0
    0|0
  • Şiir yazacağına yemek yapsın :)))

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmekle birlikte biraz abazanlık düşüncesi oluşabilir bende.bilmiyorum benim düşüncem böyle

0|0
    1|0
    • Şiirle abazanlık arasında bağ kuran düşüncenizi tebrik ederim.

• eksi için teşekkür ederim hanfendi.napalım ben düşüncelerimi ifade ettim

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgilim pek umursamazdı.

0|0
    0|0
  • Erkege siir mi yazilir ya..:D

0|0
    1|1
    • erkekler kadınlara yazıyor neden bir kadın sevdiği erkeğe yazamasın ki sadece aşık olması yeterli

• Ya ben siir yazan erkegi de kadini da sevmem :) Unlu sairlerin sozleri varken ne gerek var siire. Ozellikle bi bayan olarak asla guzel sozler yazmam, karsi taraftan beklerim arada bi hergun degil ama.

1|0
    1|0
  • Garip geliyor bana ciddiye alamıyorum. Romantizme karşıyım sanırım

0|0
    0|0
  • yazılanlar anlamlı ise tabiki de hoşuna gider..

0|0
    0|0
  • hiç beceremem...onun yerine kendi el yeteneklerimle bir şey yapabilirim.

0|0
    0|0
  • çok gülerim ben. açıkçası beni etkilemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...