Fetih 1453 filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

fetih 1453 filmi hakkında ne duşunuyorsunuz.recep ivedigi gecermi artık:)

Güncellemeler:
ben ziledim.harika bi fikmdi bence.turklerin yaptıgı en harika fimdi.hiç bi yapmacık sahne yoktu.tam hollywood standartlarında bi filmdi.

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu film rekor kırar. Yapım aşamasında özel teknikler ve özel bir kadro ile çalışılmış. Ben de merakla bekliyorum.

Bu arada Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İngiltere, İsviçre ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de gösterime girecekmiş.

0|1
    0|0
    • merak ediyorum acaba oscara aday gosterilicekmi.sanmıyorum gerci ama daha bundan 2 sene once the hurt locker adlı amerikan ordusunu oven belgesel tarzı filme oscar vermişlerdi

• Oscar zor :) Film bir bakıma hristiyanlara karşı. Ya da onlar öyle algılıyor.

Kızlar Ne Diyor 9

• izlemedim izliyim

0|1
    0|1
  • gecebilir

0|1
    0|1
  • güzele benziyor izleyeceğim

0|1
    0|1
  • 15 şubatta cıkıyomus gitmeyi düsünüyorum kac yıldır o filmi yapıyolarmııs bi bakcam:)

0|1
    0|1
  • ya o nası fragmandı 5 sn sonra brisi "THIS IS OSMANLIIIII" diyip atarlancak die çok korktum:D

ama ilk defa ii para harcayıp doğru dürüst bi film yapmşlar..

0|0
    0|1
  • Harika bir filmdi. Türklerin en iyi filmi diyebilirim. Tüylerim diken diken oldu bazı yerlerde ağladım. Harikaydı ya.

0|1
    0|1
    • kımı güler kımı ağlar ben hıc aglanıcak bı sahne gremedım daha cok guldum yapmacık sahnelerıne ulan yazık sana bu fılmde aglamısınya engellemek sart senı

• Filmin teknik hatalarına bişey diyemem ama verdiği mücadeleri görnce onu bırak o ölen insanları görünce benim içim acıdı hep bir ağız allahüekber diyince gözlerim doldu. Ve sende beni fikrime saygı duymak zorundasın

• istemesede duyucak artık.cunku engellendi.sadece okuyup çatlıcak.başkada bişi yapamayacak:)

• fragmana bakılırsa Türk yapımcıların yaptığın en güzel film diyebilirim kesinlikle izleyeceğim kaçırmam bunu üstelik konusu çok güzel " 1453 "

0|1
    0|1
  • izlenesi .

0|1
    0|1
  • fragmanına bakılırsa muhteşem olacak. belli olmaz recep ivediği geçebilir bence.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• geçmesini dilerim.. gaz çıkartarak balgam atarak insanları güldüren bir filmin bu denli izlenmesi de hoşuma gitmemişti zaten..

0|1
    0|0
  • daha film vizyona girmeden 7.4/10 puan almış :) link

galiba bu filmde beklentilerimiz büyük.

0|1
    0|0
    • inşallah ya.adamlar yenildikleri vietnamla ilgili 500 film cektiler,biz daha yeni 1453u cekiyoruz.rekor kırılmalıki devamı gelsin

• aynen saçma sapan olaylar amerikan milliyetçiliğini aşılıyor insanlara. halbuki bizim tarihimizde daha nice büyük destanlar var.

• çanakkale,istanubulun fethi,roma impartorlugunun parçalanması, ve daha niceleri.bizimkilerde gitsin anca saçma sapan filmler ceksin

• Hollywood'a geçişimizin ilk adımı :)

0|1
    0|1
  • çok para harcanmış mutlaka izlenmeye değer. özellikle diğer ülkelerde çok rating yapar.

0|1
    0|0
  • film izlenir güzele benziyo ama ben koskoca bir cumhuriyetin filmi cekilemiyo ona yanıorum hala 500 sene önceki avuntularla ugrasıoruz yıl 2012 !

0|0
    0|1
  • 16 sında Bursa carfeour afm dekı ılkı bıletını 1 ay oncesındeb ayırttım ve cok merak edıyorum haftaya fılmle ılgılı yazımı yazarım :)

0|1
    0|0
  • birazdan gidecem izleyecem dönünce yorumu yazarım.Umarım gittiğime deyer.

0|1
    0|0
  • Sinama sektörümüz ne kadar ilerlemiş göreceğiz fragman harikaydı.

Yüzüklerin efendisi tadındaydı :)

0|1
    0|0
  • geçmesse pek şaşırmam

0|1
    0|0
  • çok büyük bir proje bence allah devamınıda getirmeyi nasip etsin tarihimizde filmiçekilmesi gereken yığınla destan var

0|1
    0|0
  • Zamanı gelince indirir izlerim.

1|1
    1|0
  • geçmiş ve gelecek en iyi türk filmi olacağına inanıyorum rekorda kırar artık. eğerki beklentilerimi karşılırsa 2. hatta 3. kez bile izleyebilir o denli çıkmasını bekliyorum.

0|1
    0|0
  • pek bilgim yok ama filmlerimiz daha tarafsız olmalı.sadece kendimizi övdüğümüz sürece bu filmleri kendimiz yapar kendimiz izleriz

0|1
    0|1
  • Gidilebilir kaliteli bir film bence :))

0|1
    0|0
  • fragmanından çok etkilendim bayaa bi patlama yapacağa benzio,recebi zor geçer bence

0|1
    0|1
  • bi alex değil

0|0
    0|1
  • "Zamanı gelince indirir izlerim."

1|1
    1|0
  • Hiiçbirşey düşünmüyorum.İzlemedim daha çünkü.

0|1
    0|0
  • fragmanı güzel ama bakıcaz...

0|1
    0|0
  • Fragman gel beni izle diyor. Bende gidip izliycem.. :D

0|1
    0|0
  • sızın fılm ızleme anlayısınız mı kıt bnde mı sorun var mehtermarsı yok uc hılal yok yenıcerılerın karısı olmaz yavuklusu var mıs tarıhı yenı ogrenıyoruz yok yok yok yok lar havada cırıt atarken sız kıcınızlamı bakıyosunuz fılme ya allah askına bu ulkede yasamayın sız

0|0
    0|0
  • ben izledim harika. mutlaka izlemenizi tavsiye ederim

0|1
    0|1
  • geç kalınmış şanlı tarihimizin filmi...

0|1
    0|1
  • Güzel şeyler düşünmüyorum... Bizans kahpe değildir. Köy basıp çocuk öldürmez.

0|0
    1|1
    • Maalesef öldürmüştür arkadaşım. Bunların tarihi kayıtları da mevcuttur. Bizans hayranlığının da lüzumu yok.

• turklerde soykırımcı degil ama fransa bunu boyle kabul etti

• @deliyürek

Buyur kaynak ver... Arkeoloji okumuş insanım ve çoğu arşivi dolaştım. Bizans saflarında savaşan Türk askerleri olduğunu biliyorum. Uydurmayın...

@Soran; Ben türklere soykırımcı demedim zaten. Değiller evet.

• hrıstiyanları korkuttuğuna göre gerçeğe yakın olmuş sanırım :)

seyretmesinler die papa fetva vermiş :D.

kesin izlenir :)

1|0
    0|0
    • inş. ses getirmemiz lazım dunyada

• bir çok ülkede yasaklanacak. onların gerçekleri yalanlanıyor die. ama internet dünyası en az illegal olarak 1 milyar seyredecek. insanların içinde biraz kuşku başlatması doğruyu araştırma yolu açar inş.

• inş hoıcam,bu kadar kişiye ulaşırsa super olur

• Fragman rezaletti filmde öyle olacak.

0|0
    1|1
  • yüksek bütçeli olabilir ama bizimkiler bu bütçeyi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar yahu ..

0|0
    0|0
  • filmin hiç bir sahnesinde mehter marşı yokmuş bence sıçmışlar

0|1
    0|0
    • taka taka mehter marşınamı taktın arkadaş.adamlar o kadar konu işledi,turkiyenin gelmiş geçmiş en donanımlı filmini yaptılar.sizin gibi insanlar mehter marşına , 3 hilale takıyonuz ya.ulan futboldan anlamayıpta futbola yorum yapan insanlar gibi yorum yazıosunuz bazılarınız ha:)

• izledim görsel acıdan iyi degil ama genede güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...