Yabancı dizi olarak ne izliyorsunuz?

Kesinlikle favorim Doctor Who :D arada The Walking Dead'da izliyorum ama Doctor Who'nun 1963'den bu yana bütün klasik serisini izledim.Peki ya sizler?

0|0
12|5

En İyi Erkek Görüşü

• Game Of Thrones : Hem televizyonda takip ediyorum hem kitabını okuyorum. Kitap daha etkileyici olsa da yavaş olması biraz boğuyor. Televizyon daha hareketli ve görsel. Hikayesi oldukça başarılı. Gerçekçilik hoşuma gidiyor diye düşünüyordum ama 3. sezon sonunda olanlar beni etkiledi. Kızgınlığımdan 1 ay kitabını okumadım.

Nikita : O dünyanın en güzel ajanı. Orjinal filmi kadar etkileyici olmasa da rahatlıkla izlenebilir. Güzelliğiyle de öne çıkıyor.

Falling Skies : Hikaye biraz hafif kalsa da rahatlıkla seyrediliyor. 3 Sezondur takip ediyorum. Yeni sezonu da merakla bekliyorum.

Homeland : 2 Sezon bitti. 3. Sezon başlamak üzere. İlginç bir hikayesi var. Entrika ve ayak oyunları bol. Bir ara ilgimi zayıflatmış olsa da güzel bir final ile 3. sezona hazırlık yaptı. İzlenebilir.

Two & A Half Men, The Simpsons ve Big Bang Theory : Çok hafif olsalarda güldürmeyi başaran diziler. Arasıra takılıp seyrediyorum.

Fringe ve 24 : Yakın zamanın başarılı ama biten dizileri. Severek izledim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Supernatural.

Bir kere izlemiştim, bir daha başa sardım, bayılıyorum.

İyi motive ediyor.

0|1
    0|0
  • dexter ama o da bitti, ben daha son 2 bölümünü izleyemedim, ona bakıcam.

Suits : son zamanlarda sıkmaya başladı.

Doctor who yu büyük bir zevkle izliyordum ama tennant gidince bıraktım, saçmalık yaptılar resmen.

Favorim lost olmuştur her zaman finali batırdılar ama yinede o bir numara.

0|0
    0|0
    • 1963'den beri rejenerasyon var.David benim için çok ayrıydı ama mimikleri ile Matt'de sardı.

• rizolli & ısles

0|1
    0|0
  • çok yabancı dzi izledim aslında ama şimdi supernatural e başladım yeni

0|1
    0|0
  • the wampire diares :)

0|1
    0|0
  • Supernatural ve The white queen den başka izlemedim.

0|1
    0|0
  • fringe kesinlikle izlemelisin :D

0|0
    0|0
  • game of thrones

supernatural

once upon a time

american horror story

teen wolf

0|0
    0|0
  • iyi sanslar carli die bı komedı dızısını seyredıorum ıyı gelıo guluorum:)

0|0
    0|0
  • pretty little liars,spartacüs,the tudors,nip tuck

0|0
    0|0
  • how i met your mother

0|0
    0|0
  • the walking dead

preson break

fringe

spartacus

the wampire diaries

bunları izliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• klasikleri nerden izledin söyler misin :S

the walking dead i bilmiyorum ama Doctor Who hayranı olduğumu söyleyebilirim :D

0|0
    0|0
    • Facebook sayfası vardı oradan izledim 20 bölümde internetten almıştım.

• Doctor Who dedin canımı yedin valla =) Mükemmel dizi =) The Big Bang Theory yeni sezon bugün başladı ona bayılıyorum. Ayrıca TeenWolf, Hannibal, Lie to Me, Mentallist, Fringe favorilerimdir

0|0
    0|0
    • Doctor için ölürüm ama Rejenerasyon var seneye Matt gidiyor bu sezon bizimle.50. yıl özel bölümü internette satışa sunuldu sezon gelene kadar izliyim dayananam dedim aldım spolier olmasın :D

• 1 sezon daha var neyseki :)

• ben tükr dizi izlemiyorum bide yabancıyımı izliyim

0|0
    0|0
  • game of thrones

vikings

the walking dead

teen wolf

0|0
    0|0
Yükleniyor...