Yabancı Dizi Önerisi?

Merhabalarr,yabancı dizi izlemek istiyorum arkadaşlar ama çocuksu olmaması benim için önemli yani büyüdür falan öyle şeyler yapmacık geliyor artık normal,sürükleyici bir dizi önerirseniz sevinirim:))

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• büyü vs türü şeylerden hoşlanmıyorsan aksiyon,dram,gerilim,komedi karışımı olan benim çok severek izlediğim breaking bad i izleyebilirsin.ölmek üzere olan bir kimya öğretmeninin ailesine para bırakabilmek için uyuşturucu yapmayı kabul etmesiyle başlayan inanılmaz bir dizi, izlediğim en iyi dizilerin arasında ilk 3 te yer alır ve ben çok fazla dizi izliyorum.yanılmıyorsam son bölümü imdb de 10 tam puan almıştı ilk defa böyle birşey oluyor diziler arasında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Prison Break ve Spartacus

0|0
    0|0
  • Anlaşılan fantastik öğelerden ziyade, en büyük fantastik öğesi aşk vb olan diziler istiyorsun. Üzgünüm, aklıma bu konuda dizi gelmiyor. Yine de bilimle alakan varsa, dilersen fringe adlı diziyi deneyebilirsin. Not: Başlarda miden kalkabilir.

0|0
    0|0
  • bu işin uzamanı olarak sana şu dörtlüyü öneriyorum.

-Breaking Bad ( 4 gün önceki Emmy ödüllerinin çoğunu aldı.)

-Game of Thrones

-Supernatural

-Dexter

0|0
    0|0
  • Bilindik dizileri bir köşeye bırak..

"Sleepy hollow" baya sağlam aşırı gerçekçi kesinlikle çok tutacak bir dizi 2 bölüm yayınlandı.

0|0
    0|0
  • çoooooooook var bir ara yazarim hepsini.

0|0
    1|0
  • fringe şiddetle tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • the walking dead..

0|0
    0|0
  • game of thrones

vikings

the walking dead

teen wolf

0|0
    0|0
  • prison break çok sürükleyicidir veya köpeklere fısıldayan adamıda izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • breaking bad

carrie diaries

vikings

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gossip girl :) favorimdi artik bitti ama bastan izleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • breaking bad

fringe

0|0
    0|0
  • rizolli & ısles

0|0
    0|0
  • prison break tek geçerim.Çok sürükleyici gerçekten.Gülmek istiyorsan da how are met your mother

0|0
    0|0
Yükleniyor...