Eşinizde şu özellikler olsa kıymetini bilir miydiniz?

rihanna gibi yüzü olsan ve fiziği çok seksi.çok güzel yemekler yapan yufka baklava yapmayı bilen salçasını turşusunu çorbasını kendisi yapan.Dekoratif şeyler yapan. resim yapan ney çalan spor yapan. nargile içen tavla oynayan futbol izleyen. 500 kitap okumuş çok bilgili kültürlü 2 dil bilen .bisiklet binmeyi seven çok güzel dans eden.kapalı ve ibadetini yapan.ve çok tutumlu asla israf yapmayan :):) b en böyleyim de :):):yaşımda 25 bu arada :)

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Arkadaşım

Adresi ver bu akşam istemeye gelelim seni :) :) Müziğe olan tutkunu sevdim, kitap okumak çok güzel bir şey gerçekten. Futbolla sıcak olan çok kız var, maharetliyizde, ev işlerine elimiz de yatıyor oh mis :) :)

Böyle bir eşi olmasını herkes ister muhakkak. Karşılıklı sadıklık, sadakat, hoşgörü ve hoş vakit geçiyorsa neden olmasın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• - ayyy acıyo çıkar çıkar çıkar!

- hıfffssss, yavaaaaaaaş!

- bitir hadi noolur bitir yaa!

- bastırma kafamı midem bulanıyo!

- ıınnggghhh!

- ya inmiyo daha fazla, belim ağrıyo o zaman!

- ya göğsüme dedim suratıma niye boşalıyosun! (sanki sınaypırız* koyim)

- ıyyy iğrençsin (ayaklarını yalarken)

- ... (çıt çıkmaz... korkutucu sessizlik)

- çap çap (tokat sesi) bayıldın mı kız hişşş? (uzun süren sessizliğin ardından erkeğin tepkisi)

Bu özelliklrin hepsi olsun böyle yaptığı sürece gözümden düşer :D

0|0
    0|0
    • hiç biri yok dert etme :)6 yıllık ilişkim var 3 yıl önce tövbe edip kapandım sevgilimle mesafeyi koyduk ama ondan önce sevişiyorduk.

• ben bilirimde o beni ne etsin :D hahahaha

0|0
    0|0
  • rihanna dedin ya gerisini okumama gerek kalmadı tamam isterim :D

0|0
    0|0
  • hiç biri umrumda olmaz altın gibi bir kalbi olsun bana ve aileme çevreme saygı duysun akşamları işten gelince güler yüzle karşılasın isterse gandalf a benzesin sorun yok

1|1
    0|0
  • emin ol ben senden daha iyi baklava ya da sütlü tatlı yapabilirim ! herşey güzel benımde yaşım sana denk ama ben rihanna yüzlü kız sevmıyorum yani esmer sevmiyorum o yüzden seni eliyorum :=)

1|0
    0|0
    • bende yaşıtlarımı eliyorum en az benden 10 yaş büyük olmalı sen dert etme

• benim senden bir yana derdim yok =) 35+ yaşlarla sana mutluluklar .. canım =)

• kendini anlattın güzel hoşta şimdi senin üzerinden ne hayaller kuracaklar. bukadar gencin hayalleri ile oynamaya ne hakkın var? :) tamam sıcak kanlısın anladık sevdiğine sakla kendini...

0|0
    0|0
  • tipi önemli değil hep güler yüzlü olsun yeter

1|1
    0|0
  • tesettürlü olduğu için hoşlanmazdım...diğer yazdığın ürün özellikleri gibi bıdıbıdılarda abartılacak şeyler değil çoğu kızda var artık...pek çekici gelmedi...

1|1
    0|0
  • birde ustune kucak dansı yapsın bana :)bilmek ne kelime tapardım:)

0|0
    0|0
    • kucak dansı sitriğtiz olmazsa olmaz :)

• sokakta rahibemutfakta aşçı yatakta ... :)) oh baby :)) sen türünün son örneğisin :)

• benimle evlenir misin? :)) öper başıma koyarım. sen de kaçırma beni :)

0|0
    0|0
  • riyanna olmasın, nargile içmesin diğerlerine varım. ama herkesin bir kusuru vardır diye onlarıda kabul ederim. eee ne zaman tanışıyoruz? :)

0|0
    0|0
    • neden rihanna olmuyor :) nargile ayrı ama yaaa

• evlen benimle :D

0|0
    0|0
  • ney çalınmaz, üflenir.

0|0
    0|0
  • Adresini ver istemeye gelecem :-) evlenrim tabi

0|0
    0|0
  • vay arkadaş. bana fazla gelir :D herşeyin fazlası kötü :p

0|0
    0|0
  • 'Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok

0|0
    0|0
  • kapı dışarı anam

1|0
    0|0
    • neden

• o yüzden mi sevgilim hep kimsenin olmadığı yere götürüyor ve evine gittiğimizde tüm perdeleri kapatıyor evine biri geldi mi beni odaya kapatıp çıkma diyor

• o haaaaa yani o kadarda değil

Kızlar Ne Diyor 6

• hıc bısı bılmese yapsada kıymetı bılınır yeterkı dogru adamı bulsun

0|0
    0|1
  • İsmi seda mı bu kızın böyle bir tanıdığım vardı kendini rihanna sanan ama bülent ersoya benzeyen bir kızdı ljsjddso :D

0|0
    0|0
  • kapali bir kizi nargile icerken görmek bana cok garip geliyor...

0|0
    0|0
    • nargile içki mi ki nargile içen saraylı kadın resimleri görmedin mi

• kapali kadinlarin eline yakismiyor bu sahsen benim kendi görüsüm... sarayli degil uzayli da icse böyle

• eee kapali olmadanda ben öyle dedigin gibiyim hemde 4 dil biliyorum :D

0|0
    0|0
  • Meziyetlerin çok yetersiz. Bende kendimi yetersiz bilirdim, benden beterleri de varmış :D

0|0
    0|0
    • nerde oturuyosun istemeye gelelim :D

• İnşallah, Allah mutlu etsin sizi :)

• inş canım seni de

• bileceksin bildiğini göstermeyeceksin derler

1|0
    0|1
    • o da güzel öyle yapıyorum zaten

Yükleniyor...