Bugün istanbulda nereyi gezmeliyim sizce ?

bugün istanbulda nereyi gezmeliyim sizce ? anadolu bölgesi avrupa farketmez :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Araba varsa Atatürk arboretumuna gidin tek gideceksen gitme sıkılırsın cok güzel yerlerden biri :) link

link

Beyler size de önerim Hatun ile gidilcek yerlerden birisidir Adamı hasta etmeyin ! :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bütün günümü Topkapı Sarayında geçirirdim. Hava sıcaklığı gezmek için mükemmel. Mevsim uygun. Malum TV dizileri sayesinde Saray bu sıra çok revaçta. Sarayı adam gibi gezmek bütün günü alır. Her tarafında ayrı bir tarih ve hikaye olan bu sarayın dünyanın sayılı eserlerinden olduğunu bilerek her anının tadını çıkartırım.

Hem eserlerin güzelliğiyle hem de büyüleyici manzarasıyla saatlerce kalabilirdim orada. Öğlen yemeğinde Konyalı da kendime ziyafet çekerdim. Rejimimi unutur zevk alemlerine dalardım.

My name… is Turbo. I just want to go a little faster.

0|0
    0|0
  • istanbulu bırakıp manisaya gelmelisin:) bizim ev manisanın en gezilecek yeridir:)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) araba gönderde gelim :)

• yok yok almim :) ben çiçeğimde çikolatamla mutluyum :)

• çikolatayı ben alırım rahat ol çiçekler dalında güzel:)ne kadar daha istanbuldasın:)

• bi boğaz turu yap yerime ;)

1|0
    0|0
  • nereyi istersen orayı gezmelisin :)) ama bence yerebatan, sultanahmet, ayasofya sonra da bağdat caddesi, caddebostan olabilir. boğazı da ihmal etme.

0|0
    0|0
  • açıldı mı bilmiyorum ama sepetçiler kasrına git beltur orda çok güzel bir cafe yaptı.

0|0
    0|0
  • Sultanahmet- ayasofya çemberli taş beyazıt meydanı, ve kitapçıları.fırsat bulursan kesınlıkle sarayburnuna in ? denize karşı bir çay simit al ve tadını çıkar aziz şehrin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...