Bu gune kadar idrak ettigin en aci gercek nedir?

hayatita en aci gercek ne sence?Bu gune kadar idrak ettigin en aci gercek nedir?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken bize üzerine basa basa öğretilen. aman yavrum dürüst ol ki insanlarda sana dürüst olsun. Aman yavrum çok sevki karşındakide sen sevsin. Aman yavrum hırslı olma ki istediğini alasın gibi telkinlerin alayının saçmalık olduğunu öğrendiğimde çok canım yanmıştı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kadar dürüst olursan ol yine de kaybeden sen oluyorsun.

1|0
    0|0
  • Bana kalsn.

1|0
    0|0
  • ihanete uğradıgini öğrendiğinde,geçmişinde yaşadığın her anın yalan olduğunu idrak etmek...acıdan şuurun yitiyor ama yinede birşeyler düşünebiliyorsun.

1|0
    0|0
  • annemi kaybettiğim gün sanırım ya en acısı bu oluyor

1|1
    0|0
  • bunu söylemek bile bana koyuyor

1|0
    0|0
  • ölümmm ve yaşamın inanaılmaz ağırlığı...

1|0
    0|0
  • "Acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır" , "Acıda hazların en tatlısı saklıdır"

1|0
    0|0
  • bel soğukluğu bulaşıcıymış :(

1|0
    0|1
  • can yoldaşım, kardeşim, dostum dediğim insanı kaybettim 7 sene önce.. bazen rüyamda görüyorum konuşuyoruz.. sonra sabah kalktığımda gittiğini hatırlıyorum.. bir kere değil defalarca kez idrak ettiğim acı bir gerçek benim için..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• güvenecek insan çok az

1|0
    0|0
  • Kadınlar en büyük kötülüğü hemcinslerinden görürler

1|0
    0|0
  • ölüm tabiki hele genç bir insanın ölümü mecbur idrak ediyorsun ama çok acı bir gerçek..

1|0
    0|0
  • yeni doğan bebeklerin çöpe atılması. ben yazmaya bile elim titrerken insanlar bunu gerçekten yapıyor. resmen kanımı donduran bir olay bunlar...

1|0
    0|0
  • güvensizlik

1|0
    0|0
  • Çirkin bir hatun oldugum gercegi.. asdfg

1|0
    0|0
  • çıkar üzerine her adım

1|0
    0|0
Yükleniyor...