Evinizde kitaplığınız var mı ve ne kadar büyük ?

Evinizde kitaplığınız var mı ve ne kadar büyük ? İçi dolu mu kitaplığınızdaki her kitabı tek tek okudunuz mu ?

0|1
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Kipatlığımız salonda bir duvarı kaplıyor...

Kitaplar raflardan taşıyor...

peki ben o kitapları okudum mu ? :D eheheeeee -_- ne desem yalan olur :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha önce müthiş kitaplıklarım olmuştu. 4 kere kitaplarımı bırakmak zorunda kaldım.

Sanırım eğer koruyabilseydim şu an 2500 den fazla kitabım olurdu, ve aralarında çok güzel, bir daha asla bulamayacağım kitaplar vardı.

Şu an kitaplığımda sanırım 250-300 tane kitap vardır. ( Son 4 senede tekrar oluşmuş bir kitaplık) Bunların bir kısmı öyle başla bitir kitaplar değil ( felsefe sözlüğü, mitoloji sözlüğü gibi ).

Bu kitapların nee kadarını okumuşumdur ? Sanırım yarısını okumuşumdur kalanların üçte birini de bir şekilde açmış kısmen okumuşumdur.

Kitapçılardan arada sırada kitap alır kitaplığıma atarım. Hani canım sıkıldığında gidip kitaplığı karıştırıp kendime okuyacak kitap arama olayı hoşuma gidiyor.

Amma çok konuşasım varmış :))))

0|0
    0|0
  • çalışma odamın duvarları marangoza özel yaptırlımış kitaplık. ayrıca terasta özel arşivlik bir odam var. kitaplarımın sayısını bilmiyorum. bir kısmını okumuşumdur. okumadıklarım da var. özel koleksiyon eski kitaplar. ve hala sahafları dolaşır ilgi alanım kitapları toplarım.

0|0
    0|0
  • 2 tane kocaman kütüphane var içi tıka basa kitap dolu

0|0
    0|0
  • Çalışma masam var işte, dolapları tamamen dolu, geçmişte birçogunu okudum

cut.

0|0
    0|0
  • yaşam ünitesinde var 24 tane kıtap... 9 tanesini okudum hepsini okuyan bitek babam var ^_^

0|0
    0|0
  • Hayatımda 1.sınıfta öğretmenimin hediye ettiği bir hikaye vardı Cennet Bahçesi diye, onu okudum sadece :)

0|0
    0|0
  • evde kitaplık var ağzına kadar dolu yaklaşık 400-500 tane falan 15-20 tanesi bana ait bana ait olanların hepsini okudum

0|0
    0|0
  • Eh büyük sayılır. Hemen hemen hepsini okudum. Sevmediklerimi bile.

0|0
    0|0
  • iki bin kitaplık bir kütüphanem var..ve evet hepsini okudum

0|0
    0|0
  • bir oda kitap benim olanların hepsini okudum babamdan kalanların yarısını

0|0
    0|0
  • Evet. Roman kitapları vardır 30 civarı.

0|0
    0|0
  • Kocaman...

Yeni aldigim kitaplari sirayla okuyorum. Sikilsam da bitrmeden birakmiyorum.

0|0
    0|0
  • evet kitaplıgım var okumadıgım kitaplarım ve ciltler var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 5 raflı bir kitaplığım var salonumda ama kitaplarımın hepsi yanımda değil, asıl hazine annemlerde kaldı

0|0
    0|0
  • Evet var kütüphane bile diyebiliriz o kadar büyük babam sağolsun. Eski gazeteleri 1970 lerden kalma dergilerini bile atmamış biriktirdi bide onları kitap haline getirdi kitaplara çok değer veren birisi annemde tam tersi kitapları azaltmak için elinden geleni yapıyo bende vakit buldukça okuyorum.

0|0
    0|0
  • 3 raflık okuma kitabı köşem var. her kitabı okudum.

0|0
    0|0
  • kıtaplıgım yok ama kıtap alma hastalıgım var 100 e yakın okunmayı bekleyen kıtabım varr

0|0
    0|0
  • Var duvarı hemen hemen kaplıyor ...

0|0
    0|0
  • kitaplığım yok hepsini üst üste yığdım nerdeyse tavana vurucak böyle bir dizayn oluşturdum sekiz sütun var şuan tam olarak. gece üstüme yıkılcak diye korkuyorum :D

0|0
    0|0
  • Kocaman rengarenk bir kitaplığım varr

0|0
    0|0
  • var kitaplığım ama en sinir olduğum şey kitaplarımı okumak için alıp getirmeyen eş dost hısım akrabalarımdır artık kitabın ilk sayfasına adımı telefonumu yazıyorum

0|0
    0|0
  • evet

evet

hayır

0|0
    0|0
  • Var , var .

3 Tane var .

Büyük .

0|0
    0|0