Pasiflora işe yarar mı?

Merhaba arkadaşlar. Bende fazla bişeyi kafaya takma, kendine stres yapma gibi durumlar var. Birde yakında sahneye çıkıp şarkı söylücem. Fakat normalden fazla heyecan olduğu için (Sesde titreme,konuşurken saçmalama,dizlerde titreme) gibi durumlar olduğu için ne yapıcagımı şaşırdım. Pasiflora'yı duydum. Kullananlar var mı? Önerir misiniz? Veya başka birşey.. (Not: Teselli pek etkili olmuyor çünkü beynime onları geçiremiyorum :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cem Yılmaz amcamız yararını görmüş öyle diyor. :) Benim bir tanıdıgım var. Oda senin gibi sahneye çıkarken heyecan yapıyor. Elleri titriyor. Adam klavye çaldığı için ellerinin titrememesi gerekiyor. Bu yüzden 1 kadeh viski içip öyle çıkıyor sahneye. Yararını görüyormuş sende dene.

0|0
    0|0
    • Evet izledim o videoyu :). Viski mi? Hımm bilmem ki..

• Birşey kaybetmezsin bence. Denemelisin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır yaramaz. Kendi kendine yenmen ve kendine güvenmen lazım.

0|0
    0|0
    • Bu kadar kolay olsa sence dünyada milyonlarca insan bu durumdan şikayet eder mi?

• Sonra sahneye çıktığında, topluluk içinde konuşma yaptığında, insan içine çıkman gerektiğinde ne olacak?

• Anlamadım? Zaten sahneye çıkmadan önce kullanıcam. Etkisi 2-3 saat sürse yeter. Ünlümüyüm ben topluluk içine çıkıp konuşma yapim :) Şarkı söyleyip inicem.

• buna benzer bir durum bende de var aşarsan bilgilendir beni de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir halt değil o şişeyi diktim bana mısın demedi kafa yapıyor sadece.. face var mı diye soran arkadaşıma var ama bana kadar var dedirtmişti bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...