Eminem hakkında düşünceleriniz?

Dinlermisiniz ?Ben raptan neredeyse nefret ederdim ama eminem kendimi iyi hissettiriyor sanki :D

Şu an berzerk ve not afraid arasında değişip duruyorum :D

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• 6-7 senedir dinlerim. Hastasıyım. Yabancı hiphop severim ama rap benim için onunla başlar :) yeni albümüde 5 kasımda geliyor ne güzel :) tam benim kafa tarzım onu dinleyince rahatlıyorum. Şimdi aşağı çekmeye çalışıyorlar ama yinede o damgasını vurdu unutulmazlar arasına.

Bu adam durmayacak :) En sevdiğim FPS oyunu Call Of Duty'nin 11.sei oyunu Ghost içinde müziği kullanılmış. Şşu sözlerin sekronizyonuna bakarmısınız? :)

http://www.youtube.com/watch?v=o1Af8RrmLPY

Guess who's back, Shady's back !:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi biliriz gendilerını..:/

0|0
    0|0
  • aynen dinlediğim tek rapçi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Küçükken düşünmeyi bıraktım onun hakkında. ^^

0|0
    0|0
  • Yin Yang daki Yin gibi adam siyah rapçıların arasındaki beyaz rapçı tabi bu durumda Yang'ı da obama oluyor :D

0|0
    0|0
  • İyi hissediyorsan dinleyeceksin başkaları seviyo diye değil sende iyi hissediyomuşsun işte aç Youtube yi aç Eminem bitsin:D

0|0
    0|0
  • Rap kelimesiyle eşdeğer insan. Kendine özgün tarzıyla fark yaratan bir insan. Kaliteli adam. Rapin en iyisi bence! :D

0|0
    0|0
  • sabahları aç karnına berzek dinle san kendiniiyi hissettirir

0|0
    0|0
  • Yourself var onuda dinle bakalım :)

0|0
    0|0
    • Dedeme berzerk dinlettim,adamın tepkisi: bu adam nasıl o kadar hızlı konuşuyor yav?

• :D Yourself benim en sevdiğim parçası spor yaparken hep dinlerim sıkılmamda .

Yükleniyor...