Murat Bardakçı hakkında övgü ve eleştirileriniz?

Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum,iddialarını somut kanıtlarla destekleyen ünlü bir tarihçi..Aynı zamanda "Tarihin Arka Odası" programının sunucusudur. Osmanlı Devleti hakkında söyledikleri çok konuşulmuş ve eleştirilmiştir. Ben seviyorum bu adamı ve Osmanlı hakkında söyledikleri akla ve mantığa hitap ediyor. Sizin görüşleriniz nelerdir?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• çok bilgili birisi tarihin arka odasını izliyorum ve taktir ediyorum ama çok bilmiş tavırları hoşuma gitmiyor insan biraz alçakgönüllü olur ve eskiden aralarına aldıkları kadın arkadaşları sandviç yapıp eziklemelerine sinir olurdum

0|0
    0|0
  • 1- egosunun ... neyse sövmeyecem , adam ciddi anlamda hazımsız ve antipatik

2- nezaman açsam proğramı tarihle alakası olmayan muhabbetler dönüyor ya da raks ediyorlar :)

3- seyirci yorumlarına köpürüp izlemeyin kardeşim ozamn demesi de tam bir dangozluk , eleştiri kaldıramıyor ya da eleştirilere kıvrak cevap veremeyip tersliyorsan sen benim gözümde ne tarihçi ne de gazeteci olamazsın ;)

0|0
    0|0
    • kesinlikle,eleştirilecek yanları da fazlasıyla var tabi..

• ağız tadıyla bir tarih programı izleyemiyoruz azizim , her bölümün sonunda istisnasız aynı şeyi söylüyo adam " bu konuyu haftaya işleyelşim bugün bahsedemedik" bahsedemezsin tabi gevezelik etmekten raks etmekten :))

• hahaha :) sevdim seni :))

Yükleniyor...