Çaldığınız enstrümanlar var mı? Hangi enstrümanı çalmak isterdiniz?

Çaldığınız bir enstrüman var mı. onu çalarken ne gibi ruh haline giriyorsunuz. taktiğiniz bir isim var mı.

Yada hangisini çalmak isterdiniz

Ben elektro klasik ve akustik gitar mandolin saz ve bateri çalıyorum. ençok klasik gitarımı seviyorum. ismi karamel :) onları çalarken bütün sıkıntılarımdan arınıyorum

0|0
24|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Bass çalıyorum. Akustik de çalarım. Aslında bütün gitar türlerini çalıyorm ama çalmayı tercih ettiğim bass.

0|1
    0|0
  • İsim takmayı hiç düşünmedim,bağlama,org ve fülüt çalıyorum...Darbukada da kendimi geliştireceğime inanıyorum,ritm kaçırıyorum :)

0|0
    0|0
  • Benim anca blok flüt çalabiliyorum.Onunla 2 parça var notalarını ezbere bildiğim

biri Arap kızı diğeri Fış Fış Kayıkçı :)

0|0
    0|0
  • ıslık çalışıyorum

ilk ben söylemek istedim yufiii

0|1
    0|0
  • Çalmıyorum.. çalmam.

1|0
    0|1
  • bağlama çalıyorum

1|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum. Bende en çok klasik gitarımı seviyorum onu çalarken eskiler aklıma gelir hep.

0|0
    0|0
  • Bağlama ve gitara aynı dönem başladım . Daha erken başlayabilirmişim.

0|0
    0|0
  • keman çalıyorum. flüt, elektro gitar, bateri çalmak isterdim

0|1
    0|0
  • batın, toraks perküsyon.

0|1
    0|0
  • Gitar çalıyorum; geçen sene de çelloya başladım.

0|0
    0|0
  • piyano ve org çalıyorum..

1|0
    0|0
  • Anca çene çalarim :D

0|1
    1|0
  • Gitar, keman, org.

0|0
    0|0
  • Piano ama biraz unuttum ya coktandir calmiyorum:/

0|0
    0|0
  • Çalmıyorum ama yan flüt öğrenmeyi çok istiyorum

0|0
    0|0
  • Keman

0|0
    0|0
  • yok öyle bir yeteneğim ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • ben yan flut caliyorum ama saz calmakda isterdim

0|0
    0|0
    • bnde yan flüt öğrenmek istiyorum bayılıyorum o enstrümana

• bi ara gitar çalıodum

0|0
    0|0
  • cello calıyorum ama üflemeli calgılara merakım var

0|1
    0|0
  • ergen iken klasik gitar çalardım. şimdi gitar süs bile değil evde. umarım keman çalmaya başlıycam.

0|0
    1|0
    • Bi enstrumanin evde oylece durmasina cok uzuluyorum :( calma hevesi olan birisine verin bari en azindan bana verin ben bulurum

• flüt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elektro-akustik ve klasik gitar çalabiliyorum. Ama öyle ehşet solo falan atamam. :)) Notalarını bildiğim şarkıları çalarım diyelim. Bir isim takmadın gitarıma. Çalarken ru haline bürünmüyorum, çalacağım parçaları o anki ruh halime göre seçiyorum. Gitarım tercüman oluyor bazen duygularıma.

0|0
    0|0
  • DJM-700 Mixer ve 2 adet CDJ-900 cd player kullanıyorum.DBS radyoda setlerim yayınlanıyor hatta.İnanılmaz eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Profesyonel olarak ney ve yan flüt çalıyorum 9 yıldır ve bir restorantın müzisyeniyim bu işten para kazanıyorum.

Hobi olarak gitar, org, bağlama çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Akustik ve elektrogitar çalıyorum. 30. yaşgünümde kendime bir dijital piyano hediye edeceğim ve bir hoca tutup öğrenmeye başlayacağım. 31. yaşgünümde basit bir şarkıyı piyanoda çalabiliyor olursam o da kendime verdiğim 31. yaşgünü hediyem olur :)

0|0
    0|0
  • ukulele çalıyorum hayata sımsıkı sarılıyorum. sevgi doluyum çok iyi bi insanım hıh :((

0|0
    0|0
  • sıkıntıdan kuzenin klasik gitarını aldım, kurcalayıp duruyorum. iki sesi yan yana getirince mutlu ediyor.. Org alcam.. unuttum gitti be çalmayı hey gidi günler..

0|0
    0|0
  • gitar-bateri

0|0
    0|0
  • mızıkaya gelişine üflüyorum. bunu çalarken ne kafa kalıyor ne sıkıntı. ama arada anlamlı bir şeyler çalınca deli gibi seviniyorum.

0|0
    0|0
  • klarnet calmak isterdim

0|0
    0|0
  • 5.5 yıldır Bass gitar çalıyorum,son 6-7 aydırda bateri kursuna gitmekteyim :)

0|0
    0|0
  • ezelden beri gitar.

0|0
    0|0
  • yakında gitar çalmaya başlayacağım marttan sonra

0|0
    0|0
  • mixer kullanıyorum .

0|0
    0|0
  • masa üzerinde vurmalı çalgılarda üstüme yok..

0|0
    0|0
  • Piano ve jazz gitar ama gitari zoraki calmistim. Pianoma bebegim, seksi sey vb diye ad takiyorum.

0|0
    0|0
  • iyi piyano çalarım

0|0
    0|0
  • çalmıyorum bir sey ama,bateri ve darbuka çalmayı çok isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...