EN sevdiğiniz Türk dünyası lideri kimdir?

Ben Kazakistan cumhurbaşkanı NURSULTAN NAZARBAEV'i çok severim gerçek bir Türk bence kazakistan türk dünyasının lideri olmayı hak eden bir ülke

Güncellemeler:
link

sevgili arkadaşlar bu üye fake hesaptır resimlerini aratınca bir ünlü çıkmakta resimler benim diyor ama yalan şikayet edilebilir mi bilginiz var mı
Osmanlı torunuyum diyenlere alın size osmanlının kanlı tarihinden kısa bir alıntı

link

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Mustafa Kemal Atatürk .

0|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Mustafa Kemal Atatürk

Fatih Sultan Mehmet

0|3
    0|1
    • Türk dedik kardeşim fatih sultan mehmet ne alaka türk olmayan devletlerin liderlni türk yapıyorrsunuz türk olmaan devleti müslüman diye türk yapmayın osmanlının türk olması onu mslüman yapmaz

• ulan orosbu sen osmanlıya kurban ol sınırlerımı bozma benm ıt

• Harbi bak gerizekalı olduğunu düşünmeye başladım kardeşim senin işin gücün yokmu osmanlı devletinin tamamen içini bilmeden bir video hazırlamış bir godoş bu :) osmanlıda tahta çıkmak için şehzadeler öldürülür ya da zindanlara atılırdı bu osmanlıda olan birşey yani padişaha karşı gelen onun fikirlerine uymayan herkes cezanlandırır saygısızlık kabul edilemeyen birşeydir osmanlıda.

0|0
    0|2
    • hadi al yoluyunu ümmetçi osmanlıcı kardeş katlini osmanlının katliamlarını savunan araplarla işimiz olmaz

• Mustafa Kemal Atatürk

2|2
    0|0
  • hülagü han...

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK.

1|2
    0|1
  • Mustafa Kemal Atatürk

net.

0|5
    0|0
  • Oğuz Kağan, Türklerin atası

birde kızgizistan başbakanını severim şimdi adı aklıma gelmedi..

1|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk ve Fatih Sultan Mehmet

not:Türk değil diyeceğini biliyorum yorum atmana gerek yok o kendi düşüncen

0|1
    0|0
    • BİLİMİN ortaya koydugu fatih hiçbir zaman kendini türk olarak tanıtmadı rumum dedi sadece sizin gibi ümmetçilerin iddiası o türk demeniz.. biz türkler hun torunuyuz osmanlı değil

sizler osmanlının kanlı tarihiyle gurur duyuyorsunuz türklüğüyle değil

• azerbeycanda bir kadın vardı ismini unuttum zeki gür sesli olmasının yanında çok ta güzel

0|0
    0|0
  • Asıl türkler onlar bizler değiliz zaten.

0|0
    0|0
    • Türkiye türkleri araplaşmış arap perest olmuş türklerdir kendi tarihiinden nefret eden insanlardır..

• Türklük bir ırk meselesi değil bir kültür meselesidir dünyada karışmamış ırk çok azdır ve bunalr zaten kabiledir şu an bile

• Mesela kırgızlar için kızıl saçlı kızıl sakallı ateş gibi adamlar derlermiş ama günümüzde kızıl sakallı saçlı bir kırgız boyu yoktur..

Yükleniyor...