90 li yillarda en cok hangi sarki sizde iz birakti?

Bence 90 lar en güzel sarkilarin oldugu bir dönemdi , peki siz en cok hangi sarkiyi duydugunuzda o dönemlere geri gidiyorsunuz? Hangi sarkinin sizde yeri bir ayri ?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi biri sayılır ki. Tam benim yıllarım.

Öncelikle Mariah Carey'in romantik şarkılarının geçerli olduğu yıllardı. Özellikle My All, Vision Of Love, Hero, Dreamlover ve daha bir çok harika şarkısı var.

O dönemde daha bir sürü birinci sınıf şarkı var. Örneğin ;

REM - Losing My Religion : Efsanevi şarkılardan biri. Tarihe geçti bile.

Eveyrthing But The Girl - Missing : İlk Todd Terry miksledi. SOnrası çorap söküğü gibi geldi.

Sunclub - Fiesta : 2000 kişinin bu şarkı eşliğinde aynı anda o komik ama zevkli dansı yaparken gördüm ... inanılmazdı

MC Hammer - U can't touch this : Tek şarkı, büyük hit.

U2 - One : Herkes anlamayabilir ama çok başarılı şarkılardan biri. Sözlerini öğrendiğim ilk şarkı.

House Of Pain - Jump Around : Bugünkü modern şarkılara ışık tutan önemli bir şarkı.

Hooties & The Blowfish - Only Wanna be With you : Çok az kişi bu tarz rock dinliyor. Kaliteli müzik. Değerli bir şarkı.

Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper : Daha yeni Evian remix'i çıktı. Yıllar sonra bile dinleniyor.

Will Smith. Bir şarkısını yazıp haksızlık etmeyeceğim. Her şarkısının ayrı bir anısı, önemi var.

Say say bitmiyor

Daha Britney Spears, Whitney Houston, Metallica, Guns N'Roses,Bon Jovi saymadım.

Yazması saatler sürer. Ayrıca bağlantıları paylaşamadığım için üzgünüm.

My name… is Turbo. I just want to go a little faster.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 0|0
    0|0
  • bencede müziğin altın yılları doksanlar belki. yoksa bizemi öyle geliyor bilemiyorum . yüz tane şarkı sayabilirim. çok etkileyen bir kaç tanesini söyliyim. kar beyazdır ölüm. kerim tekin- hisset beni teninde dayan yüreğim - gülşen vb. bir sürü . güzel yere değinmişsin

0|0
    0|0
  • hercai diyorum çelikten

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 90lar dediğiniz zaten 93 doğumluyum. Kendimi bildiğim çocukluk yıllarımdan aklımda Mansur Ark var. Gazla gitsin falan :D

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • kara biberim sertap erener sakin ol tarkanın şarkılar vs vs

0|0
    0|0
  • bendeniz-ağlayayım mı

deniz arcak-vurur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sibel alaş - adam

yonca evcimik - abone

0|0
    0|0
  • Benimle Oynama - Burak Kut :)

0|0
    0|0
  • Çelik

Benimle kal.

0|0
    0|0
  • yada /watch?v=muDZD3wgoHI

0|0
    0|0
  • Hatırlattıgın ıyı oldu :)

watch?v=wXSTe9YMCKo

0|0
    0|0
  • tayfun hadi yine iyisin :D

0|0
    0|0
  • somebody else s lover.

0|0
    0|0
  • 90 lı yılların şarkılarını bilmemama hep müslüm babayı biliriz şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • Ali dersidero ;)

0|0
    0|0
  • hakan peker bir efsaneydı :))

0|0
    0|0
  • tupac - only god can judge me

0|0
    0|0
  • candan erçetin yalan