Cinayet-Polisiye kitapları önerileri

Önerebileceginiz cinayet veya polisiye kitapları var mı. çok çok sevdiğiniz. ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Robert Crais - Gözcü kitabı tavsiyemdir dedektif cinayet polisiye aşk süper bir kitap uyarmasalar 1 günde bitircektim :) link

Erkekler Ne Diyor 23

• Jean Christophe Grange'ın KIZIL NEHİRLER, LEYLEKLERİN UÇUŞU VE SİYAH KAN olmak üzere tüm kitapları ama Koloni'yi okuma boşver ben bile zor bitirdim saçmalamış.Ayrıca Tess Gerritsen'den Cerrah.

• arsen lüpen serisi var

• bırak kitabı dexter'ı izle. dün final verdi ağlıcaktım hıamına.

• dedektiflik ağırlıklı olarak sherlock holmes serilerini tavsiye ederim

• Çok bilinen isimleri zaten arkadaşlar yazmış veya yazacaklar.. Onlardan birinin de yazdığı Travenian kitaplarını öneririm..Okuyanı sıkmadan koca kitabı bitirten bir dili var.. Temposu baştan sona düşmeyen kitaplar..Hatta bir romanını bitirdiğimde cüzdandaki kredi kartını çıkarıp bakmışlığım bile var, "harbiden de cinayet silahı taşıyormuşum" diye :)

• Aç haberleri izle her akşam saat 18:30 19:30 arası. Kıyamet kopuyo memlekette, hiç kitap okumana gerek yok.

• agatha cristie oku !

• Aklından bir sayı tut. Çok gizemli hastası oldum abi :)

• Kitapları bilmemde Dexter sağlam kaçıyor ya :D

• Ahmet Ümit denSİs ve Gece filmide çekild gerçekten sonu çok ilginç biten bir kitapBabı esrarSultanı öldürmek.İskender pala Katrei matem

• Ahmet ümit'in kavimde harikadır :)) eyw.

• Öncekileri Göster
    • Kavim' kitabının E-kitap pdf halini buldum şimdi okuyacağım:))

• hadi bakalm .)

• '15 kişiye saldırdım'

• iskender pala : katre-i matem tek geçerim

• Ben Tess Gerritsen kitaplarini severek okudugumdan sana ondan bir tavsiye önereyim.Tess Gerritsen: Sessiz Kız

• tskler :)

• +1
      Ben de bu yazarın Günahkar isimli kitabını okumuştum. Çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

• aklından bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapat aynı yazarın ikisi de çok güzel.. harlan coben asla vazgeçme var.. millenium serisi de mükemmel akıp gidiyor insanın elinden..

• sherlock holmes klasikdir fakat abc gözlerini sımsıkı kapat yeni bitirdim oda güzeldi.

• Akıl labirenti şiddetle öneriyorumm

• J.Christophe Grang - Leyleklerin Uçuşu

• sherlock holmes serisini okuyabilirsin

• Shibumi - İnfazcı - Hesaplaşma - Travenian kitapları..Paul Cleave in Kitapları var 4 seri sırasıyla şunlar - link Admın her kitabını yaklasık 1 haftada sadece yolda okuyarak bitirdim :)) Muhteşem :)

• Tamy Hoag - Ölümden Daha Derin

• Stephen King- Under the Dome Kitabını ve gerilim ve korku romanı ustasının tüm kitapları.

• Cihangir Kıraç / Kusursuz Cinayetler çok güzel tafsiye ederim link istermisin

• yeterli çok sağol :)

• sende sağol

• sakkara'nın kumları, kar kurdu, buz kapanı

• eyvallah okycam :)

Kızlar Ne Diyor 26

• Ejderha dövmeli kız, cehennem, davinci nin şifresi.

• Tess Gerritsen'ın kitapları çok iyidir.Bir de Zehr-i Katil'i okuyabilirsin.

• ilk aklıma gelen selma ve gölgesi oldu nedense

• Grange-Taş Meclisi böyle hayal gücü görmedim ben adam muhteşem.Lisa Gardner - Saklambaç şok olmuştum sonunda.

• teşekkürler :)

• Tiersen'in yazdığı tüm kitaplar.

• agatha christie romanları oku

• ahmet ümit kitaplarına bayılırım İstanbul hatırası, sultanı öldürmek, beyoğlu rapsodisi kuru gerilim değil konu bütünlğü olan sonunda çok şaşırtan kitaplar :)

• İntihar CinayetPsikoanalist5.Kurbanİstanbul HatırasıSuçSil BaştanKan YenişiPanikGeri Dönüş Kayboluş Daha aklıma gelmedi olsun kusra bakma :)

• ouuww sende fazla seviyosn belliki :) yeterlı cok sagol :)

• Ne demek rica ederim :)

• Agatha cristie'nin posuk ağacı çayı kitabını okumuştum. İyidi fakat heyecan ile okutturmamıştı bana kendisini. Bilemiyorum o kitap mı biraz sıkıcı cinstendi bana mı öyle gelmişti. O sebepten şimdi elim hiç gitmiyor o yazarın kitaplarına.

• niye tatlım katliammı yapacaksın ne yapacaksın polisiye cinayet sen luluyu oku

• Agatha Christie'nin bütün kitaplarının öneririm

• yeni okudum. Mozart Komplosu - Scott Marigiani. Masonlar, silahlar, tarih ve inanılmaz hızlı geçen bir kitap. cok sürükleyici, bir film gibi. ayrıca d&r da yanılmıyorsam 10 lira gibi bir fiyatı vardı. kaçırma

• Sis ve gece

• şu an elimde :)

• Ahmet ümit kavim güzeldir,hem sürükleyici hem de öğretici

• yer altındaki melekler yer üstündeki şeytanlarşah mat

• Harlan Coben'in bütün kitapları,EkinoksŞah MatRuhlar Çemberi

• Tess gerritsen- bıçak sırtı güzel bir kitaptı ne ara başladı bitti anlayamadan bitti :)

• Kesinlikle '' Lee Child - Yakın Yokum '' :)

• Kemal Tahir'in Mayk Hammer karakterinin bulunduğu tüm seriler.(Ki orjinal kitap Mıke Hammer'dır. Kemal usta kednince çevirmiştir.)Suratına tükürdüğüm niv york şehri" gibi cümleler de yer alabilmektedir.

• bab-i esrar.

• agatha christie romanaları dıyorum.)polısıye guzel kıtapları var.)

• sherlock her zaman iyidir.

• ahmet ümit kitapları...

• evet iyidir :)

• her kitapçıya gidşimde uzun uzun o rafa bakarım genelde parlak cilltte olurlar ilgimi çeker ama alamadım şimdiye kadar :)sonra gider tarih bölümden kitapları laır çıkarım :D senin okuduğun varsa bana tavsiye et

• ahmet ümit-kavim var polisiye seversen eger :)
      buradaki yazılan cevaplardaki önerileride alabilrsn bak :D veya kahraman tazeoğlunun kitapları iyidir polisiye degl ama aşk faln hep :)

• teşekkürler
      denemeyi düşünüyorum polisye türünü :)

• dene bencede bırakamazsn daha :)

• benim adım kırmızı- orhan pamuk

• ejderha dövmeli kız

• evet duymuştum okuycam sagoln :)

• çok güzel kesinlikle hemen başlamalısın. ama kitaba kapılıp tüm serisini alma. diğer kitapları o kadar güzel değil hatta hiç güzel değil.

• tm çok teşekkürler :)

Yükleniyor...