Müzik zevkimden dolayı çevremdekiler neden sürekli beni şiddetle kınıyor olabilirler?

arkadaşım Ramstein da dinliyorum orhan gencebay,da dinliyorum..

yetmiyor üzerine türkü ve halk müziği cilası geçiyorum.

sanki bir tarzım olmalı ve diğerlerini görmemezden gelmem gerekiyor.

nedendir bu kınama? lan kime ne benim tarzımdan arkadaş? ta diyemiyorum..

sizde kişileri dinlediği müziğe göre yorumlarmısınız?

Güncellemeler:
youtube.com/watch?v=vWOPEv7ykHI

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ramms+ein <3 fanatiğiyim genelde metal dinlerim ama arada eski arabeskleri, rap, klasik müzikleri, operayıda dinlemeyi severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hele ki ben mezdeke rock rap roman hint pop türk sanat caz klasik meditasyoon heer şey ama hheer şeyi dinlerim ruh halime göre bana söylenenleri duymalısın şarkı açıcam dediğimde aman sen açma diye telefonu elimden alıyorlar

0|0
    0|0
  • Başkalarının söylediklerine kulak asma .

0|0
    0|0
    • bir iki olsa haklısın.ama bir süre sonra çıldırtıyorlar insanı

Erkekler Ne Diyor 3

• bende de var aynı dert onlara dayıcan angaralı turgutu susuyorlar. Hayatı tesbih yapmış sallıyorlarmış :D açın gızlar arayı salıyom gobrayı varooolll :D hayatları bundan ibaret

0|1
    0|0
    • anlamaya çalışmaya yeni yeni başladım onları.

acep sancının sebebi ne olaki diye sorgular oldum

• ayrıca olaya siyaset karıştırman hoş olmamış ? Yapmayın bunu sağ gsterip sol vurmayın insana derdiniz ne ise onu konuşun onu tartışın sıkıntın siyasi ise siyasi bir başlık aç kal sağlıcakla

• .youtube.com/watch?v=eKkE9RhSbnI

iyi günler :D

• o sadece müzikte değil Türkiye de herşeyde kınanma ve yadırganam var bu ülkede kimse kendi düşünce sine ters düşen düşünceyi zevki ve estetiğe karşı saygı duymuyor gelişmemiş toplumların temel sorunu bu zaten

0|3
    0|0
    • ve kuşak değişmediği sürecede gelişebileceğini sanmıyorum

• gördükçe insanların değişeceklerini düşünüyorum

• katılıyorum / değişmeyen tek şey değişimin kendisi

• salla bende kızıyorum valla.28 yıldır rock metal death black dinlerim ama hep"öööffff!bu ni yaaa?".ulan sizin gibi jilet mi kullanayım diyorum:))))yapıştır lafını sanane lan de...artık kimse laf etmiyor ters tepki ver gitsin.koy heriflerin .ötüne...valla bak.

0|0
    0|0
    • gelişimlerine katkı sağlamak istiyorum aslında :D

Yükleniyor...