Türkçeyi en güzel aksanla konuşan millet hangisi?

Türkçeyi en güzel aksanla konuşan millet? Hangisi daha şeker/ güzel hoş vs vs geliyor kulağa? şahsen yunanlar konuştuğu zaman böyle "aha kedi canını senin" diyesim geliyor.

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen grek kökenliyim ve bir damla farklı konuşmuyorum ama " sirpinma, seninde hosuna gidezek" çıkışlarım olmuyor değil. Onun haricinde "r" leri vurgulayamıyorum...

3|0
    0|0
    • Esas meseleye dönememişiz... Macar Türkçesi güzel oluyor. Sonuçta iki tarafta Ural-Altay dil ailesine mensup.

• hayatım boyunca giritliler kadar inatçı başka bir kesim tanımadım.

• @Soran; Selanik göçmenleri daha inat.

@Vivi; Teşekkürler. ^^

Erkekler Ne Diyor 19

• İstanbul Türkçesi

2|1
    0|0
  • Turkiyede dogup buyumeme ragmen ailem ve 3 anadille yetismem yuzunden hep garip bir aksanim oldu. En azindan yazim duzgun :)

1|0
    0|0
  • yunan aksanı hoş :)

1|0
    0|0
  • Gene Türkler en güzel aksanla konuşuyor :D

0|0
    0|0
  • Bence 50'li yılların okumuş genç neslinin bugünkü temsilcileri çok hoş ve usluplu bir türkçe konuşuyorlar. Diğer açıdan bakacak olursak tüm yabancıların Türkçe konuşma gayretleri her zaman sempati uyandırır, zira konuşulan dile bağlı olarak gelişmiş olan boğaz ve gırtlak yapısından dolayı telafuzları 2-3 yaşlarındaki çocuk variii... :-)

0|0
    0|0
  • Rus.

1|0
    4|0
  • yünanlar

1|0
    0|0
  • hangisi bilmiyorum da türkler olmadığı kesin..

0|0
    0|0
  • slavlar.

ruslar da slavdır ama rusların boğaz yapısı türkçe'ye çok uygun olduğu için 6-7 yıl Türkiye'de yaşayan bir rus aksansız olarak türkçe konuşabilir.

0|0
    1|0
  • sen değilsin ona eminim.

0|0
    3|0
  • hiçbir millet tabiki

0|0
    1|0
  • azerbaycan türkleri ve kerkük türkmenleri. ülkemizde şuan konşulan türkçe olmaktan çıkmıştır...

0|0
    1|0
  • bi alman türkçe konuştuğu vakit çok hoşuma gidiyo.neden bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Rus.

0|0
    3|0
  • Almanların ve Rusların çok tatlı konuşuyorlar :)

0|0
    4|0
  • Italyanlar guzel konusuyor turkceyi

0|0
    0|0
  • Gayserililer :D

0|0
    0|0
  • ruslaarr tabıkı o dile herşey yakışır. sen alcak dujjj demelerine bitiyorum :p

0|0
    0|0
  • Güney afrikalılar daha sempatik konuşuyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...