Yilmaz ÖZDIL'in yazisi üzeri ne düsünüyorsunuz ?

link

Evet arkadaslar bir okuyun, fikriniz ne ? :D

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• Bu adamıb her sözüne eyvallah. İlk başta olayı ayıkamadım; lan dedim merkel'e bak hıyar ağası. Sonra anladım ki o hıyarlar bizim tarlamızın mahsülü.

2|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Böyle aptal bir köşe yazarı daha görmedim

0|8
    2|10
    • Gercek aci verici evet. AKPli olarak buna karsi cikman dogal.

• Hem soru sor hem de senin istediğin cevabı vermeyenlere Akpli damgası vur.

Akpli olmayan biri olarak ben de nacizane şunu söyleyebilirim, Yılmaz Özdil gibiler öyle yerlerde olduğu için bu memlekette bu kadar çok işsizlik var. Bu adam normal şartlar altında kamyon şoförü(Küçümseme babında değil) bile olamaz!

• yılmaz özdül senin görebilecegin en iyi yazardır. aptal diyorsun peki niye aptal onua belirt bari

• Güzel yazmış bence. Yazana bakmak değilde, objektif olarak metni okumak lazım.

1|2
    0|1
  • doğru söylemiş adam :))

0|2
    0|2
  • adam çok güzel yazıyor ya

0|1
    0|1
  • Almanya üzerinden bizi anlatmış.

1|1
    0|2
  • yazan objektif yazmadığı için objektif okumayı düşünmüyorum.berbat bir yazı.ona ne elin almanından?çok ilgilendiriyorsa gitsin almanya da yaşasın,mümkünse bir daha dönmesin.bir de dinci terörist lafını açıklasın.yiyorsa tabi.

0|1
    1|1
  • genel olarak severım kendılerının yazılarını

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• En yakın kahvehaneye gitseniz bir sürü Yılmaz Özdil görebilirsiniz. İsrail, ABD, AB'ye sövmekle "sistem karşıtı" olmak... Ucuz kahramanlık... Bol ajitasyon... "Bizden adam olmaz"la "Biz üstün milletiz" arasında gidip gelen bir ruh hali... Hem Batı'ya verip veriştirmek hem de onlar gibi olmak tutkusu...

Şimdi bu yazısında da bir satırı bile beni gülümsetemedi, düşündüremedi. Burada övmeye çalıştığı Almanya bu yazıda resmedildiği gibi "refah" içinde değil bir kere, Doğu Almanyalılar eski sistemi özlüyor, artık güvenceleri yok, gelecek kaygısıyla yaşayan bir toplum oldu. Tabii Özdil sosyalizm düşmanı olduğu için o konulara girmez. Girerse batar, Özdil'in işi sığ sularda gezinmek

0|3
    2|2
    • Önce sosyalist Doğu'dan, kapitalist Batı'ya kaçmaya çalıştılar. Sonra sosyalist rejime karşı ayaklandılar. Şimdi de geri mi dönmek istiyorlarmış :)

• Medyanız size böyle anlatıyor, tartışmaya gerek yok :)

• Yazar diye bunu okuyan Kemalistlerin neden hala 1930larda kaldığını daha iyi anlıyorum hiç bir entellektüel birikim ortaya koyamayan boş laftan goy goy dan öteye gidemeyen bir fikir tartışmasına girmeden sığ yazılardan oluşan bir külliyatla ancak bu kadar oluyor

0|1
    0|1
  • Bu adamın saçmalamadığı hainlik yapmadığı Türkiye'yi kötülemekten ileri gitmeyen bir yazısını göster. Bu adam yazar mı la bırakın ne yazarı yazarın y si olamaz.

Not: Siyasi parti tarafı değilim ama bu adam düpedüz saçmalıyor.

0|2
    0|1
    • Türkiyeyi degil yönetimi elistiriyor, daha dogrusu o yönetime Oy verenleri. Ne var bunda ?

• Hıı tabi ne demezsin. Git başka yazılarını da oku. Daha doğru düzgün muhalefet yapan yazarlar var onları oku bu saçmalığın neresini okuyorsanız...

• anlayana sivri sinek saz

0|1
    0|0
  • İyi gönderme yapmış Hükumete :D

0|1
    0|3
    • isterseniz 3000 eksi verin la Hükumet Partisi Yanlıları ADAM doğruları yazmış ...

• Güzel bir yazı olmuş. İnceden güzel bir ayar vermiş Yılmaz Özdil'den başkası bu kadar ince ve dokundurarark yazamaz zaten. Her yazısı gibi bu yazısı da mükemmel.

0|1
    0|1
  • Türkiyede de aynısı değilmi Aziz NESİN ne demişti % 60 ı aptal bu milletin ha gayret &10 kaldı

0|1
    0|0
  • hükümet karşıtı bir adam iste

0|2
    0|0
  • yılmaz özdili önceden severek okurdum ama artık çok yanlı yazılar yazdığını düşünüyorum.uzun süredir hiç iktidarı yaptıklarından dolayı överken görmeden.artık körü körüne muhalefet yapmaya başladı

0|1
    1|1
  • bence almanyayı değilde bizi anlatmış gibime geldi bu düşüncelere katılmıyorum merkel bize kötü olabilir ama ülkesine iyi bir liderdir

0|0
    1|2
  • Bizim Tayyip'ten almıştır taktikleri hemen hemen aynı şeyleri yapmış 3. kez seçilmiş. Avrupaya'da benimsettik bazı şeyleri dürüst siyasetçi seçmemeyide benimsettik en sonunda.

0|0
    0|0
  • ince bir yazı yazmış anlayabilen için.. ulan yıl 2013.. 1938 den beri böyle şeylerle uğraşıyoruz.. anlaşılan böylede ölüp gidicez.

0|1
    0|0
  • Yazılarını beğenirim bu adamın yine döktürmüş

0|1
    0|0
  • Sonunda ki sözü böyle g.. böyle y.. olarak okudum

0|0
    0|0
  • Yılmaz özdil kim ki onun yazısı için gözlerimi yorayım:) Bu yazdıklarım bile onun için gereksiz vakit kaybı olmuştur eminim:)

0|0
    0|1
  • gelinim sana söylüyorum , kızım sen anla

1|0
    0|2
  • yılmaz özdil kim ya

0|3
    1|2
  • yılmaz özdili severim

ama aynı kafa hep

sadece elestirir ama sundugu birsey yok

butun köse yazarları gibi işte

0|0
    0|0
  • bizim politikanın senaryo+tiyatro olduğunu zaten hep söyledim.her yerde aynı şeyler.Şakirtler de bunu HALA yiyor:)))

0|0
    0|0
  • ama gercekten merkelle tayyip arasnda bu kadar ortak nokta vermıymıs yaa

0|1
    0|1
  • Siz gazete okuyabiliyor musunuz?

0|0
    0|0
  • şu ülkede bir adam gibi entellektüel olmazmı be kardeşim

al yılmaz özdili vur yiğit buluta ikiside ayni kaynağın kurbağası

0|0
    1|1
  • bu adam gazeteci değil fitnebazın önde gideni

0|1
    2|1
  • işte dostum buna tecahüliarif denir ;)

0|0
    0|2
Yükleniyor...