Çalıkuşunu beğendiniz mi?

Çalıkuşunu beğendiniz mi?

Bence

Fahriye Evcen cok yakısmıs bence ve cok güzel

Ama Kamran kitaptaki Kamranla alakası yok

Senaryo cok güzel

Güncellemeler:
Hiçbir sey kitabı gibi olmayacaktır arkadaslar cünkü her birimizin hayallerindeki betimleme yorumlama farklı bunu hepimiz biliyoruz ben sadece acıkca verilen ozelliklerden bahsetmek istemistim

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• kitabınıda okudum diziyide izledim kamran uymamış evet ama adam rolü iyi yapmış beğendim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• şu yeni diziyi diyorsan biraz gördüm çekimler kostümler falan fena gelmedi ama daha cok calısmaları lazım

0|0
    0|0
  • İzlmedim be knka malüm kpss belası var başmda :)

0|0
    0|0
  • Her gereksiz tarihi konunun romanin dizi kurgusunu yapan akil küpleri neden Türk ulusunun en şanlı savaşi Çanakkale veya ulu önder Atatürkün hakkinda 2 sezonluk da olsa bir dizi çekmiyor ? yemez çünkü sıkar sıkar.

1|0
    0|0
  • eski versiyonu çok iyi...

2|0
    0|0
    • ben de onu cok begenmemistim iste

• kitabını es geçerim.

0|0
    0|0
  • diziyi izlemedim ama kitabı gibi asla olmucaktr

0|0
    0|0
  • Okudum

0|0
    0|0
  • ben kuslardan martiti begenirim olar mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben aslında eski filmlerin dizi olarak yayınlanmasına karşıyım. Aydan Şener'in Çalıkuşu sadece 4 bölümdü.Kısa ve özdü. Şimdi bu diziyi en az 40 bölüm yaparlar ve kitapla falan ilişkisi kalmaz.

0|0
    0|0
    • aydan senerlinin ki cok garipti yahu

• Ama o o zamanın çalıkuşuydu, ayrıca kitaptakini fazla aratmıyordu. Tıpa tıp değil ki belki evet ama yinede olabildiğince yapılmaya çalışılmıştı. Hadi bakalım yeniyi izleyin 40 bölüm sonra çalışkuşu yerine karga kuşu olur.Dizinin seyri bambaşka olur:)

• kitaptan farklı olacak ama güzel değişik olmuş. ana karakterler uymuş.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama kitap çok güzeldi

0|0
    0|0
    • Kitabı zaten mükemmel bir dahki sayfayı merakla bekliyorsunuz.Bizim film yapımcıları bozuyorlar işi:)

• izlemedim açıkçası

0|0
    0|0
  • KS içimdeki çalıkuşunu öldürdü.

0|0
    0|0
  • kitabını okudum .

0|0
    0|0
  • Güzeldi bence kitaptaki kamranı hatırlamıyorum

0|0
    0|0