Yabancı müzik dinliyen arkadaşlar neden yabancı dinler ?

- Lafım ingilizce bilenlere değil. Ve merak ediyorum çok ciddiyim. Ordaki duygu nasıl anlıyorsunuz ? Kimisi diyor çok hüzünleniyorum bu şarkıda.. Ama anlamıyorsun ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir müzisyen olarak bu soruya cevap verme gereği duydum, biz müzikten anlayanlar melodiye bakarız örneğin slow şarkıların duygusal melodileri bizi ağlatabilir sözleri hareketli şarkılara uysa bile, ben mesela şarkıda sözlere asla bakmam.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• belki adamın sesi duygulandırıyodur. Bazıları çoook nadir ama gerçekten duygusal olabiliyor. Bazen insanın öyle bir saatine geliyor ki her türü duygusal gelebiliyor :) bir seni seviyorum'la bir i love you aynı etkiyi yaratmaz tabi

0|1
    0|0
  • kulağa hoş gelmesinden bahsediyorlar ama içerdiği anlam önemli

0|1
    0|0
  • İngilizce bilmeden öncede yabancı müzik dinliyordum çünkü müziğin ritmi yakılıyor önce beni , melodi çok önemli .

0|1
    0|0
  • onları bende anlayamıyorum

ınsan anlammnı bıılmedıgı seyden ne anlar kı kufur etse duygusala baglıck

0|1
    0|0
  • Daha kaliteli buluyorum.

0|1
    0|0
  • müziği için tabiki..

0|1
    0|0
  • Müzik evrenseldir duygulanmak için anlamaya gerek yok. ben anlıyorum benim için problem yok ama anlamıyor olsaydımda yine dinlerdim çünkü türkiyede gerçek anlamda müzik yapılmıyor yapanların sayısıda 2-3 ü geçmez. Manda yuva yapmış söğüt dalına'yı ya da yatcaz kalkcaz ordayım gibi saçmalıkları dinlemektense bir Ryan Tedder ,Pitbull ya da Marc Anthony'yi dinlemeyi tercih ederim

0|1
    0|0
  • Serdar ortaç türkçe söylüyorda ne oluyor.. anlayabiliyor musun? Yoo..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Müzik evrenseldir. Sözleri anlamasalar bile müziği beğenmeleri yeterlidir.

0|1
    0|0
  • müzik evrenseldir, duyguyu almak için sözleri anlamaya ihtiyaç yok, birde zevkime hitap eden müzikler burda pek yapılmıyor, rabet görmüyo ve desteklenmiyo, desteklenen şeyler genelde kalitesiz

0|1
    0|0
  • Melodiye bakılır.. hüzün, senin o anlamadığın melodiye aktarılarak yaşanır. Ha şu konuda haklısın, sözlü müzikleri pek dinlemem bu dediğin konu için.. dinlediklerimde dediğim gibi melodisi hoşuma gider. Genelde enstrümental müzikler dinlerim..

0|1
    0|0
  • Müzik bu.Sözlere huzunlenmem ben huzunlencegım zaman.

0|1
    0|0
  • Sorun sözleri anlamak veya anlamamak değil mühim olan müziğin dili. Ve müzik evrenseldir her yerde aynı dilde konuşulur. Notaların dili her yerde aynıdır. Ben dinliyorum ve cok mutluyum.

0|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir,melodisi yeter.

0|1
    0|0
Yükleniyor...