Resim konusunda kendimi evde geliştirebilirmiyim?

Ben resim yapanlara filan çok özeniyorum.Çok yetenekli değilim ama bunu kendi kendime geliştirebilirmiyim merak ediyorum.Çizili tuvaller alıp içlerini filan boyuyorum.İnanılmaz zevkli bir şey :) Sizce kendi kendime evde bunu geliştirebilirmiyim?İnternet üzerinden filan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla yeteneğin varsa yaparsın, eğer hiç çizemiyosan, halk eğitim vs en azından bir tane kursa git başlangıç olarak öğretmen daha güzel gösterir, yanlış yaptığın zaman hemen düzeltir hoca, yanlış öğrenerek gitmezsin :) bende resim çiziyorum kendi kendime hiç kursa gitmedim ama gölgelendirmelerde afallıyorum :D kursa gitmek faydalı olur yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bob Ross izle. Mekanı Cennet olsun :'( TRT de pazar sabahları az mı izlerdim :( Biraz detay ekliyoruzz

0|0
    0|0
  • insan istegi her seyı yapmayı basarır

0|0
    0|0
  • yaaa göz ününde canlandıracak sın hepsi bu sonra çizicen yani nedirki yaparsın

0|0
    0|0
  • ben de denedim de olmadı. sen becerebilirsen bana da bir haber et..

0|0
    0|0
  • Yeteneğin varsa geliştirebilirsin ama yoksa mümkün değil. Doğuştan gelen bir yetenek çünkü.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet ,çizim yetenek isteyen bir iş ama işin yarısıda gözlem , aslında çizili tuvallerle işe başlaman iyi olmuş , ince detayları yakalayabilirsin ,renk seçimini daha doğru yaparsın gibi ..

Ayrıca bu kitap sana teorik olarakta ek bilgiler kazandıracaktır , kesinlikle bir tane edinmelisin .. link

0|0
    0|0
  • istersen olur tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...