Egosantrik bir kadın olmasaydım, Ondskan'ın Erik Ponti karakterini idol kabul edebilirdim Vol-1

Egosantrik bir kadın olmasaydım, İsveç sinemasının en başarılı örneği diye adledilen Ondskan'ın Erik Ponti karakterinin o pes etmez hallerini feyz alabilirdim.

Yani, ölçü kabul ettiğim fikirlerimin, hümanist kimliğime karşı savaşında kazanan yine ben olmasaydım ; oturur bir de sakin kafayla düşünürdüm.

Seviyesine indiğim insanların, Seviyesizliğimden yakınıyor olmasını başarılı bir performans olarak nitelendirmeye devam etmez ve homojen olmayan kitleye kendi uyarıcılarımı , layığıyla empoze edebilmenin hazzını da yaşayamazdım.

SORU: Egolarınız sizi yönetiyor mu?

bir de kısa film link

Jan Guillou ' nun otobiyografik romanından uyarlanan uyarlanmış , İsveç Sinemasının en başarılı örneği kabul etmiştir. İzlemenizi tavsiye ederim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• alt kültürün bıçken mahallesindeki çocukların egzantrik hayatlarını anlatırken pipomdan bir nefes alırken üst kültüre nefret etmişliğim vardır, uzun film izleyemem değerli vaktimden ötürü, teşekkürlerimi iletiyorum sana azize kısa film linkine binaen

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Your ego is my lego!11!11!11" der ve kaçarım.

2|0
    0|0
  • egosantrik bir kadın oldugun ıcın sevıyesıne ındıgın ınsanların sevıyesızlıgınden (ki bence buradaki dogru kelime cok bılmıslık) yakınıyor olmasını basarılı bır performans olarak nıtelendırıyorsan acilen humanıst kımlıgıne karsı savası kaybet.

3|0
    0|0
  • Ben egomu buruşturup çöpe attım

1|0
    0|0
  • egosuz insan hayvandır

1|0
    0|0
  • Sağol

1|0
    0|1
  • hımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm