Kapat

Supernatural en kaliteli dizilerden biri mİ?

Supernatural'a başladım çok sevdim. Diziyi bitirenler bu dizi hep böyle gidiyor mu işin suyu çıkmadan? Komedi falan var mı hep, esprileri çok kaliteli çünkü.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben 2 kere başlamaya niyet ettim ama bir türlü ısınamadım 9 sezon sürdü ve hala devam ediyor o yüzden kötü diyemem ama benim için en iyi diziler şuan devam eden game of thrones, breaking bad bitenlerden fringe, losti prison break.

0|0
    0|0
    • denemelisin bence :) çok sarıyor

• 5 6 bölüm izledim zaten yorumlarında da 1.sezonun o kadar iyi olmadığı 2 ve 3.sezonlarda dizinin çok iyi olduğu söyleniyor ama izlediğim çok dizi var bu aralar yeni bir tanesine daha başlayamam :) sonra izlerim ama aklımda.

• benim de merak ettiğim bir çok yabancı dizi var :) hepsine başlarsak ohoo :P

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Harika bir dizi hep aynı çizgide devam ediyolar.

0|0
    0|0
  • EVET O FİLMİ BEN DE SEVİYORUM. ÇOK GÜZEL. FİLM BİTTİ Mİ? YOKSA DEAV MI EDİYOR?

0|0
    0|0
  • Bi aralar izliyordum, konusu kadrosu baya ilgi çekici...

İşini biliyor gevur...

cut.

0|0
    0|0
  • Yeni sezonunu beklemekten ciğerim soldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birinci sezonunu bitirdim; ama her bölüm olaylar olduğundan bir türlü akıp gidemedim. Ancak sonradan süper güzelleşiyormuş; öyle diyorlar.

0|0
    0|0
    • ben 13. bölümdeyim daha ilk sezon :)

• en iyi dizi, komedi dram bir arada.

0|0
    0|0
  • bazı sezonlarda hayal kırıklığına uğrayanlar var ama bence hepsi çok iyiyidi.

0|0
    0|0
  • bir beni sarmadı o dizi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...