Supernatural en kaliteli dizilerden biri mİ?

Supernatural'a başladım çok sevdim. Diziyi bitirenler bu dizi hep böyle gidiyor mu işin suyu çıkmadan? Komedi falan var mı hep, esprileri çok kaliteli çünkü.

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• ben 2 kere başlamaya niyet ettim ama bir türlü ısınamadım 9 sezon sürdü ve hala devam ediyor o yüzden kötü diyemem ama benim için en iyi diziler şuan devam eden game of thrones, breaking bad bitenlerden fringe, losti prison break.

0|0
    0|0
    • denemelisin bence :) çok sarıyor

• 5 6 bölüm izledim zaten yorumlarında da 1.sezonun o kadar iyi olmadığı 2 ve 3.sezonlarda dizinin çok iyi olduğu söyleniyor ama izlediğim çok dizi var bu aralar yeni bir tanesine daha başlayamam :) sonra izlerim ama aklımda.

• benim de merak ettiğim bir çok yabancı dizi var :) hepsine başlarsak ohoo :P

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Harika bir dizi hep aynı çizgide devam ediyolar.

0|0
    0|0
  • EVET O FİLMİ BEN DE SEVİYORUM. ÇOK GÜZEL. FİLM BİTTİ Mİ? YOKSA DEAV MI EDİYOR?

0|0
    0|0
  • Bi aralar izliyordum, konusu kadrosu baya ilgi çekici...

İşini biliyor gevur...

cut.

0|0
    0|0
  • Yeni sezonunu beklemekten ciğerim soldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birinci sezonunu bitirdim; ama her bölüm olaylar olduğundan bir türlü akıp gidemedim. Ancak sonradan süper güzelleşiyormuş; öyle diyorlar.

0|0
    0|0
    • ben 13. bölümdeyim daha ilk sezon :)

• en iyi dizi, komedi dram bir arada.

0|0
    0|0
  • bazı sezonlarda hayal kırıklığına uğrayanlar var ama bence hepsi çok iyiyidi.

0|0
    0|0
  • bir beni sarmadı o dizi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...