Bir hikaye yazacak olsanız ?

konunuz empati , ne kurgulardınız ?

Güncellemeler:
ya ben sunu düşündüm aslında ama çok basit bir konu gibi geliyor. birde siz karar verin ;

bir çocuk olacak , başlarda kaza geçirecek bir kolunu kaybedecek sonra öyle yasamaya çalışacak ,sonlara doğru bunu rüyasında gördüğünü engelle yasamanın zorluğunu anlayacak. nasıl sizce ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güncellemenize göre yorum yapıyorum. Daha önce birçok kez denenmiş bir konu olduğundan değişik olaylarla olayı harmanlamak gerekli. Çünkü direk mücadeleyi, çabayı verirseniz zaten birçok eser bunu yapmış . yazmaya gerek kalmaz. yani küçük ayrıntılar şekillendirecek hikayeyi. umarım anlatabildim :)

0|0
    0|0
    • mücadele ve çaba dediniz , bir kaç örnek verir misiniz ? :)

• ekledim , mesajdan konuşalım ?

• tabi buyurun

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişilik bozukluğu hoş olur. Kendini onun yerine koymaktan ziyade, o olduğunu zannetmek, gerçek de sonunda ortaya çıkar, ben olsam böyle yazardım; ancak birinin bana dayattığı konuyla bir şey yazmayı hiç sevmedim. Lisede bile konu verilip metin istendiğinde sınavlarda, ödevlerde, alâkasız yerlere çekerdim konuyu ve istediğimi yazardım, alıştıkları için buna puan da kırmadılar sağ olsunlar. Edebiyat hocalarım edebiyattan anlayan insanlardı ne mutlu ki...Yâd edecek kadar yaşlandım mı...

0|0
    0|0
  • hikaye de önce ana tema sonra karakterler i belirlerim.sonra kendisi geliyor

0|0
    0|0
  • empati:kendini başkasının yerine koymaktır ve kitap biter.

0|0
    0|0
  • Bir birini anlayamayan insanların bir birlerini anlamaları üzrine olur

0|0
    0|0
    • biraz daha acar mısın ?

• empatiye uyuyor demi , o konuda kararsız kaldım :)

• uyuyor ama zor bu konuyu toparlaman yazılmış örneklerden kopyalar çek

• hayatımın askı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...