Önerileriniz önemli benim için ?

Felsefe ve sosyoloji türlerinde okuyabilecegim kitaplar onerir misiniz ? Dili sade olsun istiyorum ve daha çok roman tarzındaki önerilerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Yorumlarin cogu bir alayci nitelikte alt tarafi kitap onerisi istedim felsefe ve sosyoloji alaninda bunun neresi garipte alay ediyorsunuz aklinizca anlamıyorum ama arkadaslarin felsefeyle kotu anilari var anlasilan.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sophianın günlüğü felsefi romandır. tavsiye ederim. cevabına yazılmış olacak ama madem felsefe seviyorsun bir soru sorayım sana. felsefe nedir.

0|0
    0|0
    • Sofinin dünyası degil mi o :D sevmek degil okumak zorundayım bilgelik sevgisi demek en kisa tanimiyla

• Anladığım kadariyla felsefeyle ilgileniyosun sofinin dunyasindan baska bir onerin yok mu :D

• Söylediğin anlamda roman hikaye tarzında aklıma gelin yok. Zira yalın beni dahabi cezb etmekte.

• Dudagina bakmaktan yorum yapamadim o nasil bir duruş lan.

1|0
    1|0
  • roman tarzında felsefe kitabı istiyorsan albert camus, fyodor dostoyevski, dante alighieri, bertrand russell okuyabilirsin. diğer felsefeciler genelde direkt teoriye dalarlar.

0|0
    0|0
    • Albert camusun yabanci kitabini cok duydum onerir misin

• albert camus'un bütün kitapları güzeldir. yalnız varoluşçu olduğu için hayata kötümser bakar, anlamsızlıklardan bahseder. pek iç açıcı şeyler yazmaz. haberin olsun.

• fransız kaldım bu soruya iyi mi bu zamana kadar hiç uğraşmadım felsefeyle falan ama sorudan esinlendim bir kitapta ben okuyum

0|0
    0|0
  • Böyle Buyurdu Zerdüşt- Nietzsche

0|0
    0|0
  • aç yıldız tilbe kafaf hafif dumanlı şarkısını psikoloji felsefe sosyolojide master yaparsın. Ama siz enteller eğk dersiniz sözde her sosyal etkinliğe katıl eşitlikci ol önyargısız ol. madem öğrenmeci bir inbsansın aç dinle. konumuzla ne alakaası var deme çok var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...