Saclariniza kiyarmisiniz

Sorum basit, saclarim cok uzun ve iki senedir kestirmedim hic ve sevgilimde uzun halini seviyor, ama is icin kestirmem gerekicek belki bir ay sonra bir katalog icin resim cekilecek ve saclariniz kesilebilir diyorlar ben cok korkuyorum pisman olabilirim cunki saclarimi cok seviyorum. Siz olsaniz kestirirmisiniz degisiklik iyimi sizce ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben ise basladigimda adak olarak saclarimi sifira vuracagim hem de losemilere destek olarak.Sevgili ulkemde is bulmak bir sorun oldugu icin is bulmak adak adamaya bir neden:) Mesela bir Ingiltere'de ,bir Almanya'da is icin adak adamaya vakit bulamazsiniz cunku universiteden mezun olur olmaz isiniz hazir zaten

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer saçlarını kestireceksen ve çok da kısalacaksa tavsiyemdir (eşime öyle yapmıştık) saçlarını kendine postij yaptırabilirsin. Böylece hem kendi saçlarını kullanmış olursun hem de saçların boşa gitmemiş olur...

0|0
    0|0
  • Kıyamam..Çok uzun zamandır uzatıyorum kalsın böyle.

0|0
    0|0
  • Kestir kökü sende nasıl olsa derim

0|0
    0|0
  • saçlarını kıyma, kuşbaşı yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kestir ama fazla kısaltma mesela kat attır sonra çok pişman olursun ben önler uzun arkalar kısa modeli yapmıştım çok pişman oldum saçlarım yeni yeni uzamaya başladı :(

0|0
    0|0
  • kestirmemmm ! sensen resimdeki saçların gayet güzel kimisi uzatmak için kıçını yırtıyo

0|0
    0|0
    • evet benim, kestirmek istemiyorum ama ogrenciyim fransada yasiyorum ve birsuru masraf var saclarim icin degmez ama iste bir ay makarna patates yicem sanirim

• yada kes gitsin kökü sende, değişik takılırsın bir süre

• uzun saç sevmem zaten daima kısadır

0|0
    0|0
  • alcağm para yüksekse kestririm tabi

0|0
    0|0
  • manken misin'? resimini gordum ve cok guzel saclarin var ...

0|0
    0|0
  • sevgılınde sende bu halını sevıyorsan kestirme bence...

0|0
    0|0
  • hiç kıyamam.

0|0
    0|0
  • Değişikliği çok severim. Ben olsam kestiririm.

0|0
    0|0
  • Kıyamıyorum şimdilik

0|0
    0|0
  • saçlarımı 3 numara kestirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...