Ucaga binen arkadaslar ilk defe binicem tecrube lerinizi paylaşın yalnizmi binedeniz

Ilk defa binecem nasil bir sıkıntı olur mu asiri derecede yükseklik fobim yok ama

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Yanında sakız olsun.

Kulakların tıkanabilir, çiğnersen rahatlatır.

Onun dışında korkuyorsan cam kenarına oturma.

Kalkış ve iniş sırasında biraz sarsar o kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kalkış anında Bayılacak gibi oluyorum ve mide bulantısı oluyo bende. Ama erken oluyo yaa o bakıma eyy :D

0|0
    0|0
  • Korkmaya mi basladin yoksa :) dikkat ette cok kilolular binmesin sonra dartmaz sizi :p ben cok bindim bu arada türk havs yolları ise cok rahat edersin genelde güzel hostrsleri de olur :) tam senlik

0|0
    0|0
  • bir sıkıntı olmaz rahat ol uçmanın keyfını cıkar :D: cam kenarı al ve dışarıyı seyrede seyrede gıt derım baska bı dunyada gıbı :)

0|0
    0|0
  • Hicbir sey olmuyor. Bende sadece kulak cinlamasi ve agrisi oldu sadece.

0|0
    0|0
  • uçağın en zevkli yanı o bir anda hızlanması ve havalanması. gerçekten bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç korkma yüksekte oldugunu hissetmiyorsun koridor tarafında otur ve çok büyük heyecan ben uçağa binmeye bayılıyorım kalkarkenki hızı sesi çok etkiliyor inerkende öyle heycan kaplıo vücudumu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uçağa bindim ve vardım.Sonra da indim.

0|0
    0|0
  • mümkünse cam kenarına geç dışarıyı seyret Kalkışda az birşey korkabilirsin pilot acayip hızlanıyor inişi hissetmessin bile birde ortada yukarda işaretler var kemer takın falan diye onlara iyi uy sorun yaşamassın :)

0|0
    0|0
  • türbülansa girmezse yolculuğun nasıl geçtiğini bile anlamazsın

0|0
    0|0
  • sıfır sıkıntı.. sakız önemli ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...