Benim gibi sessiz misiniz ?

ortam sessiz sedece klavye sesleri ve çalan sezen aksu başka bir ses yok ve arada gelen telsiz sesleri... siz ne yapıyorsunuz neden ayaktasınız...SIKILIYOOOOOOMMMM

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de bilgisayar programcısıyım ve genelde bu saatlerde çalışmayı uygun görüyorum ne telefon çalıyor ne bir rahatsız eden oluyor o yüzden ayaktayım herkesin bir sebebi vardır illa ki

0|0
    1|0
    • bizimkisi ekmek parası :)

• Hahaha :D Bazen cidden bende öyle düşünüyorum ama o anda saniyeler dakika gibi geliyor belki bundan çok geç kaldığınızı düşünüyorlardır.. Nerede görev yapıyorsun ?

• niğde de çalışıyorum

• Bende keci sayiyorum alayi gelmis say say bitmiyor bir kecilerin sesi birde derin sessizligim yani kavga kiyamet gidiyoruz

0|0
    1|0
  • Çalışıyorum :D

0|0
    0|1
  • polısım yalnzım duygusalım hatun arıyorum yazaydın ya hayır çözemeyen olur belkı mesajı)

0|0
    1|0
    • birincisi polis değilim ikincisi duygusal değilim üçüncüsü yanlız değilim evliyim hatun falan aramıyorum adam akıllı konuşacak brileri ile sohbet etmek istiyorum

• valla öyle dostum benım mesaı bıtı sabaha devam ıse sana ıyı nöbetler kolay gelsın sohbet ıcın tesekkur

• ben teşekkür ederim allah razı olsun...

• insan sıkılırmı ya nöbet candır ,dün nöbetteydim ohh sessizlik deniz yatağını şişirdim yattım :)

0|0
    1|0
  • yok moruk ben partideyim 200 kisilik parti ben salak oldugum icin partiyi bırakıp siteye girdim ya bir sktr gt

0|0
    1|1
Yükleniyor...