AK Parti'den Nihat Hatipoğlu sürprizi

Diyarbakiri BDP'den almak icin AKP busefer Nihat Hatipoglunu kullanmak istiyor.

link

Nihat Hatipoglunu aday olarak düsünüyorlar. AKP partisine sokacaklar.

Baktilar Diyarbakiri, Dinlen alamadilar, busefer daha fazla Din kullanmak istiyorlar. Cahil halktan Dinlen herseyi alabilirisin.

TVde asgeriücret alanlar icin aglayan Hatipoglu bu yaptigi her programma 10000$ aliyor.

Din üzeri para ve siyaset AKPye iyi uyuyor.

Güncellemeler:
Soruyu unuttuk gene x) Fikriniz ne ? AKPnin bu stratejisi üzeri ne düsünüyorsunuz ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Mantıklı bir strateji. Ancak işe yarayacağını sanmıyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana da her program 10000$ verseler, herkese her şeye ağlarım. Adam iyi para kazanıyor ^^

AKP akıllıca bir hamle yapmış. İnsanları etkileyen adamları iyi biliyor

0|2
    1|1
    • Hatipoglu, Cübbeli Ahmet Hoca, Gülen ve digerleri Din üzeri dünyanin parasini yaptilar.

Din isinde büyük para ve güc var. Din olmasa bunlar bukadar parayi nerden kazanacaklar ?

Din olmasa AKP nasil Oy toplayacak ?

Bazen düsünüyorum bende Imam mi olsam, bunlar parayi kiriyorlar iki üc kere Allah demekle.

• Cübbeli'nin evini biliyorum ben. Acarkentte havuzlu, 4 katlı villası var. Bizzat geçerken gördüm, evinin önüne kocaman bismillahirrahmanirrahim yazısı astırmış :D Orası da zenginlerin mekanıdır

• Cahil insan baya mevcut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Makarna kömür işe yaramadı, diğer kollardan saldırıyolar :D

0|2
    0|1
  • Akpin her zaman yaptığı şey zaten bunlar değil mi salya sümük devlet yöneten,yok davosta sahte kahramanlıklar yapan.

0|2
    1|0
  • ne millete cahil demeye. ne bilmediğin bişeyi kesin olarak millete anlatmaya ne de adamın düşüncesini bilmeden atıp tutmaya hakkın yok.

0|0
    1|2
  • türkler için kendi vatandaşi için ağliyor en azından:)

0|1
    0|0
    • Onlarin hepsi ama sonunda Erdoganin gibi Krokodil yaslari

• dostum böyle diyorsun da diğer tv programı yapanlara bakarmısın mısın en basiti esra erol 250 bin lira aylık alıyor birilerini evlendirmek için 10 dolar değil bu arada 12 bin tl

nihat hatipoğlu da gerçekten işini hakkını veren sayılı insanlardan biri hakkını veriyo diğer tv programcılarına göre

0|0
    0|0
  • diyarbakırlılar cahil değildir. nihat hatip oğluna gelirsek sevdiğim bir hocadır. ama belediyecilikle ne alakası var adamın kabul edeceğini sanmam . hocalık aayrı belediyecilik ayrı mesele.

0|0
    0|0
  • bi cacık olmaz.dıyarbakırlıyım.Akp den öncede dinine sadıktı Diyarbekir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...