Esad'ın atatürk tablosuyla çekilen fotoğrafına ne sözünüz var?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• altı üstü bir hediye ve verilirken çekilmiş bir fotograf

1|0
    0|0
    • ben atatürkle esad'ın aynı karede olması size ne düşündürüyor gibi bir soru sordum..yani fotoğrafla alakalı..:)))

Erkekler Ne Diyor 13

• Tüm dünya liderlerinin örnek alıp saygı duyduğu adamı sadece ülkesinde sevmeyenler varsa onlarda örümcek beyinlilerdir.

3|3
    0|4
  • kendisini satan tayyiple mi cekilecekti

2|4
    0|4
    • Mısırdakiler müslüman diye ağlayıp Müslümanı katletmek için Hristiyanlarla Bir olan Tayyip . :D

• Eee napak ?

0|0
    0|3
  • Chp iş güzarlıklarından biri işte esed de bekliyordu Atatürk posteri getirseler keşke diye halkını katleden 100 binin üzerinde insanı öldüren adamın eline verdiğiniz tabloya bakın kınıyorum

0|0
    0|0
  • Bir türk kanali Suriyeye Esadlan repörtaj yapmaya gitmisti ve o tabloyu Esada hediye olarak vermislerdi bukadar.

Ne düsünelim ? Ne alakasi var simdi ? O Resim Türk Kanali tarafindan sadece bir hediyedi.

1|2
    0|2
    • sende layık mı ona..? bazı sosyal paylaşım sitelerinde "iki zalim yanyana" gibi yorumlar vardı.

• Kin dolu gerizekali Atatürk düsmanli kendi aralarinda kim bilir ne diyor. Beyinleri yikanmis yobazlar iste denicek birsey yok.

• Bir sözüm yok

Fotoğraf ve Esad yan yana

bu kadar.

cut.

0|1
    0|1
  • esad kendine yakın hissetmiş demek ki :D

0|2
    1|1
  • dünyaca tanınmış bir önder. ne yönden örnek aldı ya da ne yönünü sevdi bilinmez

0|0
    0|0
  • herkes seviyor siz sevmiyorsunuz :D

0|2
    0|2

• yakışmışlar

0|0
    0|1
  • kimse atama gey diyemez

0|0
    0|0
  • Tayyip out esan in

0|0
    0|4
  • tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus

1|3
    2|10

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok ve boş konuşuyorsunuz bilmem farkındamısınız.

0|0
    0|0
  • Kim vermiş ne zaman vermiş? Bunları bilmeden kafanıza göre yorum yapmayın.

0|0
    0|0
  • Esad'a hediye verilmiş. Sanki kendi Atatürk tablosunun yanında fotoğraf çektirdi sanır duyanda.

0|2
    0|0
    • neden hediye ettiler sence?

• herkes sormuş ben de soruyorum neden?

• Nedenini benim Cevapta görebilirsiniz. Ama Eksilere bakarsak, nedenini begenmemisiniz.

Sanirim Inslarlar katili Esad cok büyük bir Atatürk hayrani gibi yalanlar duymak istiyordunuz bozuk kin ve nefret dolu karakterinizi beslemek icin.

• Erdoğan posteri açan İslamcı terör örgütlerini ne yapacağız peki?

0|2
    0|1
Yükleniyor...