İstanbul'da gezilecek yerler

Arkadaşlar herkese merhaba. almanyadan kuzenim geliyor. 2 3 gün istanbulda takılcaz. Gezmek istiyor. Gezdirebileceğim güzel yerler söyleyebilir misiniz? Dolu dolu 3 gün geçirmesini istiyorum kafamda plan var ama siz de bir şeyler önerirseniz çok iyi olur Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeş eminönünde balık ekmek ye ve boğaz turu yap sonra eminönünden taksime git taksimden istiklal caddesine gir git

1 saat yürüyeceksin oralard çiçek pasajımı dersin kilisemi dersin sonunda müzik aletleri satan bir dar sokak var onu geçinde direk galata kulesine çıkıyosun ve aniden karşına çıkıyor

ordan istanbulu izle aşağı karaköye in orda bir güzael baklava ye karaköy baklavacısından sonra sirkeci ve kapalı çarşı inan o kadar yürümene rağmen anlamayacaksın İstanbul 3 günde değil 3 yılda gezilmez çok büyük kent çokkk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki taksim istiklal :) hem gezin hem kafelerde oturun istiklalde, ortakoyde kumpir yeyip bogaz turu;) ve sultanahmette tarihi yerleri gezebilirsiniz dolu dolu 3 gun olur :)

0|1
    0|0
  • Ayasofya, Gülhane, SultanAhmet, Levent e gidin kafeler güzel Bogaz a karsi da bir kafeye oturun aksam mis, yani takilin kapali carsiya da bir girin cikin iste

0|1
    0|0
    • Yerebatansarnaci SultanAhmet e karsi, birde otel Star Otel tavsiye ediyorum cunku ben memnunum o Otelden, tam SultanAhmete karsi, internetten rezervasyon yaparsaniz daha ucuz ve güvenilir emin olun, internet booking siteler var, birde mail atin cevap veriyorlar

• Eminönü ağa kapısı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Istanbul gezilmeye Eminönü'nden başlanmalı bence. Ilk balık ekmek yiyip ordan Galata Kulesine geçebilirsiniz, ordanda taksime. Yada boğaz turu yapabilirsin. Ağa kapısı harika bir kafe. Yada Üsküdara geçip kız kulesine gidebilirsiniz. Bir gününüzü de camilere ayırırsınız. Adalarda son güne kalır

0|1
    0|0
  • ne tur bir gezdirme istıyorsun taksıme bara gıdılır emınonunde balık yenır sarıyerde borek yenır avcılarda sahılde cekırdek cıtlenır .:) yer cok yanı tarıhı bır gezıde yaptırmak ıstıyorsan sultan ahmete gıt yeterlı her yer kultur kokuyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...