İstanbul / Bayrampaşa hakkındaki düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar İstanbul'un bayrampaşa semti hakkında ne düşünüyorsunuz ? İnsanların genel yargıları neler ? Yaşayan halk nasıl ? Ev almayı düşünüyoruz da fikir alayım dedim genel yargılar nasıl acaba, Bayrampaşa da oturuyorum deyince ne düşünülür ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar varoş bi semt mi peki ? Hani burda yaşadığınızı söyleyince maddi durumunuzun kötü olduğu falan düşünülür mü ne biliyim hani esenler falan gibi ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bayrampaşa istanbulun hemen hemen en kalabalık büyük semtleri arasındadır.merkezi çevre mubadele döneminde bulgar ve arnavut göçmenler ilk buralara yerleştirildiği için çoğunlukla göçmenlerden oluşan bi semttir.istanbul için ortalamanın üstünde güvenli sessiz sakin bi semt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkesin aklına cezaevi gelir .

0|0
    0|0
  • iyidir , yıldırım mahallesi adapark tarafları daha elit

1|0
    0|0
  • bayrampaşa biraz varoşa yakındır

0|0
    0|0
  • O sizin varoş dediğiniz yer her semtten iyidir ve güzeldir sizin gibi insanlara zaten ihtiyacımız yok Bayrampaşada o sizin serseri dediğiniz gençler sizden daha adam en azından zengin zübbeleri gibi bir kızla 2 gr lık zevk için arkadaş olmuyolar

0|0
    0|0
  • Şuan bana çok uzak oldugunu düşünüyorum :)

Alma desem almıcak mısın? Kıllık yapmak istiyorum :D Şakaa şakaaa

Ben sevmiyorum çok karısık biyer ya

0|0
    0|0
  • istanbulun en çağdaş semtlerindendir. mini şort giysen kimse bakmaz. erkekler abaza değildir. rahat bir yer. kıro yoktur. genellikle karadenizli ve boşnaklar vardır. bu yüzden iyi yerdir.

0|0
    0|0
  • forumistanbul geliyo benim aklıma

0|0
    0|0
  • varos fakirler oturur bir kere gittim kacip gitmek istedim berbat

0|0
    1|0
  • paçoz yuvası.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• büyük bir semt orası, çok farklı maddi gruplardan insanlar oturuyor. ancak genel olarak maddi durumu yüksek olanların tercih ettiği semtlerden değil yine de. memlekete veya kökene göre oluşan sokakları mevcuttur; trabzonlular orada, sivaslılar burada; boşnaklar şurada... gibi. aile semtidir genelde ama karışıktır biraz, yorucu gelir bana.

0|0
    0|0
  • Ben İstanbulun semtlerini çok iyi tanımıyorum ama bana birisi Bayrampasada ev aldım derse hayırlı uğurlu olsun derdim.On yargılarım olmazdı.Ev alamayanda var.Evsiz insanlarda var.Hayırlı olsun derim.

0|0
    0|0
  • Söylenenleri takma ben 15 senedir bu semtte oturuyorum ve çok memnunum. Varoşa yakın falan diyorlar fakat o belirli yerlerinde çok aşağı mahallerde oralara gidebilmen içinde zaten orada uzun süredir yaşaman gerekir yani takma denilenleri Ben yıldırımda oturuyorum gayet iyi bir yer tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • pek bilmem ama oturmak isteyeceğim semtler arasında yer almıyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Güzel bir semt değil. Serseri dolu. Varoş kesim biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...