Kemal Sunal'ı çok abartmıyorlar mı?

Ben hiç gülmüyorum bu adama. Hıhıhıhhı deyip duruyor.

Şahan Gökbakar daha komik bence

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes beğenecek diye kural yok. Ayrıca onun şakalarını esprilerini anlaman için yaşının biraz daha ileri olması lazım ki filmlerinde dokundurma yaptığını ve sürekli devlet yönetim ya da üst düzey kişilerle alay ettiğini anlayasın. Bende Şahan ı pek sevmiyorum. Çünkü onun yaptığı bana göre para kazanma amaçlı yapılmış soytarılıktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kemal Sunalı bende severim ama çocuklugumdaki kadar komik bulmuyorum.Daha da komik insanlar daha üstün güldürü ustaları gördüm.Ancak bir tek şey tartışılmaz her nasıl oluyorsa binlerce kez izlememe rağmen kemal sunal filmlerini bıkmadan ve sıkılmadan tekrar tekrar izleyebiliyorum.Ama dediğim gibi daha iyileri de var abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Şahan mı ? Sen ikisinden de daha komiksin.

0|0
    0|0
  • iyi adamdı.

0|0
    0|0
  • Eğer kendini bir şeye gülmemeye şartlarsan gülmezsin. Sende, Kemal Sunal'ı artık nasıl oldukysa itici bulduğun için bilmeden kendini şartlamışsın. Aksi taktirde o adama gülmemek gibi bir şansı olamaz herhangi bir insan evladının :)

0|0
    0|0
  • sorunu okurken saldım. cok kokuyor heryer.

0|0
    0|0
  • Ne Şahan'ın ne Cem'in ne de başka "komedyen"in kariyerinde, Köşeyi Dönen Adam, Kapıcılar Kralı ve Kibar Feyzo gibi filmler mevcut... Güldürürken düşündürebilen insan Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman falan

0|0
    0|0
  • şahan hep bağırarak konuşuyor ve durmadan bel altına vuruyor lafı. komedyenliğin yanından bile geçmiyor.

0|0
    0|0
  • şahan gökbakarr kemal sunal ın tırnagı olamaz sadece eski olduğundan kemal sunal her filmnde mesaj vermeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • hayır abarmıyorlar il filimlerine baktığında hiç gülmedinmi ? onun yeri doldurulamaz

0|0
    0|0
  • Sahanin filmlerini yuzlerce kez izleyemez bu halk ama sabanin filmleri hep izlenir bugun yine izledim biraz hala guluyorum hala mutlu oluyorum ekranda gorunce o adami

0|0
    0|0
  • o zamanlar komikmiş ama Şahan Gökbahar bırak şunu şu zamanın en iyisi cem yılmaz bir 50 sene sonra ona da faruk eczanesi ph o ne filan dicekler :D

0|0
    0|0
  • hayır tabıkı

0|0
    0|0
  • git pokunla oyna

0|0
    0|0
  • Yeni nesildenim ama neslimden utanıyorum senin yüzünden.

0|0
    0|0
  • alakasıı yookkkk bnce sen fazla buyutuosun bız senn dedıgın adama hıı bıle demıozzz

0|0
    0|0
  • Bu dünya üzerine kemal sunal gibi bir komedyenin gelicegini Düsnmüyorum!

0|0
    0|0
  • Şahan daha komik demene neremle güleyim bilemedim. Kültürünü tüküreyim rahmetlinin üstünü daha sevilen halk adamı ve komedyen gelmedi daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kemal Sunal'ın filmleri hala iş yapıyor. Şahan'ı bende severim ama 10 yıl snra kimse hatırlamaz.

0|0
    0|0
  • yazık. sen kendini soytarı yaparak ancak güldürebilen adama gülmeye devam et ozaman.

0|0
    0|0
  • Sus kız sen :D soruda yazdın hıhıhıhı diye ona bile güldüm :D

0|0
    1|0
  • hababam sınıfını izlemedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi. Bel altı espriler (salakliklar, zevzeklikler) daha cok uygun demek ki sana.

0|0
    0|0
  • abartılmak değil hakettiğini alıyor sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...