Bazı insanlar neden yeni Çalıkuşu versiyonu için bu kadar önyargılı?

Eski versiyonunu da izlemis biri olarak soylemek isterim ki fragmanları gayet iyiydi .Tabi buna ileri tarihlerde karar verebiliriz .Aydan Şenerli olan versiyonunu da izlemiştim benim için müzikleri dısında mükkemmel falan da degildi sırf eski diye herseye mükemmel demeli miyiz hem? İnsanlar bazı basmakalıplar yaratıp neden bir seyleri sevmeyi zorunlu kılarlar?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne calikusuymuş 3.soru bir tanede ben sorucam simdi :D

1|0
    0|0
    • daha once de soruldu mu ya ben bir tane gordum

• Bide ben sorcam simdi :D bununla ya 3 ya da 4 oldu yoo bide sen sor senin ki farkli konu ortak :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Önyargi degil dingillik şöyle düşün neden Türk tarihinde en büyük yer eden Çanakkale savaşı veyahut ulu Önder Atatürkün hayatini anlatan bir 2 sezonluk mini dizi çekilmiyorda sürekli padişahlar anca kopyasindan para kazanilan romanlar üzerinden dizi çekiliyor ee yemez yemez sıkar .

1|0
    0|0
    • Sadece o bakımdan düsünmedim o bakımdan haklı olabilirsin tabi reyting odaklı biraz da siyasi

• O bakimdan düşünmek için beyin gerekli üzerine alinma bu kadar dizilere önem yüklemeyin tarihinize saygi duyup koruyun.

Kızlar Ne Diyor 2

• tadında bırakmaları için istemiyoruz...aydan şener ve kenan kalav yeterince başarılı iş çıkarmışlar zamanında...eger paraları varsa daha farklı proje yapsınlar,

1|0
    0|0
  • ben bu seferkinden çok umutluyum çiftleri de yakıştırdım

0|0
    1|0
Yükleniyor...