Ailesi ile farklı siyasi görüse sahip olan var mı?

Siyasi tartısmalar oluyor mu yoksa siyasi gorusleriniz farklı oldugu icin hic mi konusmazsınız bu konuları?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben varim evdekiler ampul takImI bende tam tersi

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yedi düvelden Chp li ve solcuyuz.Kemalist diye ötekeleştirmek istemiyorum Atatürk sevgisi olmayan insanin Türklügünden şüphe edeceksin çünkü.

2|2
    1|0
  • Çok kavga edip masadan kalkmışımdır. Masadan kalkmam kesinlikle tartışmadan kaçmak için degil, kalkıyorum çünkü onların bazı düşüncelerini değiştirmenin anlamsız olduğunu ve bu düşüncelerin onların yararına olduğunu düşünüyorum. dolayısıyla kökten bir düşünce değişikliği onlar için yarardan cok zarardan getirecek bende tartışmadan uzaklaşıyorum. ana oğul oluyoruz gene koklaşıyoruz tekrar oooh miisss

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşmadıgım konular...

Sıkıldım partiye göre insanların yargılanmasına...

2|0
    0|1
    • mesela siyasi guncel olaylar hakkında.. demek istedigim a partisi veya b partisini tutmak degil.

• Genelde zıt kalırız, onlar ön plana bakar, ben detaylara girerim..

• Birbirini seven insanlar arasında siyasi ideoloji kaynaklı sorunlar yaşanmaz. İki tarafta hoş görür birbirini, hiç bir ideolojinin aralarındaki bağdan daha önemli olduğunu düşünmezler.

0|0
    0|1
  • ailemle hiç siyaset tartışmadım. onlar koyu kemalist, ben sosyalistim. babam durmadan ulusal kanal ve halk tv izler, sözcü okur.

0|0
    0|0
  • olmaz mı. ooooooooooooooooooo

0|0
    0|0
  • bizde yok ama olsa idi konuşmazdım kardeşi kardeşe düşman ediyo siyasi ayrılık iyi bişey değil

0|0
    0|0
  • benim ailemde yok ama nişanlımın anne-babası boşanmış siyasi görüşlerin uyuşmaması sebebiyle

0|0
    0|0
    • Neymis ki bukadar farklılık birde bosanmaya götürmüs...

• evlenmeden önce ikisi de aynı siyasi görüştelermiş daha sonra babası çark edince ayrılmışlar. dindar bir adamla sosyalist, feminist bir kadının evliliği sürmez zaten..

• Bende olsam bosardım o herifi kadın haklıymıs

• hepimiz birimiz , birimiz hepimiz için genel düşünce aynı :))

0|0
    0|0
  • evet var, tartışmaktan ziyade görüşmemeyi yeğliyorum

0|0
    0|0
  • Annemgil koyu CHP'ci, ben hizbullahçıyım :D

0|0
    0|0
  • var hepsi çapulcu ben ise tarafsiz takilan çapulcu düşmaniyim.

0|0
    1|3
    • oda senin şerefsizliğin. insanları düşmanın olarakmı görüyorsun? işte yeni kindar ve dindar nesil...

• Bukadar adam gibi Anne ve babadan nasil böyle bir kani bozuk kisi cikar ? Düsünme yetenegi yok sanirim.

• sende varmi acaba istem dişi doğum mahsülü?

Kızlar Ne Diyor 9

• Siyasi görüşlerimizi oturup konuşmuyoruz.

Ama farklı olmadığını biliyorum.

0|0
    0|0
    • hiç mi güncel siyasi olaylardan konusmuyorsunuz?

• Aılemle ve akrabalarla(kuzenler harıc)tamamen zıttım :)

tartısma oldu

ama bır tartısırsın ıkı tartısırsın

karsımdakı anlamamakta dırenıyor, lafı baska yere goturuyorsa; ben bır daha laf soylemem o kısıye asla.

0|0
    0|0
  • Ben ailemle her konuda çatışırım. Onlarda benle uzlaşma yoluna gider. Gitmezlerse evde cingar çıkacağını bilirler :D

0|0
    0|0
  • ailemle siyasi görüşlerimiz aynıdır ama tuttuğumuz takım farklıdır

0|0
    0|0
  • kimse alınmasın ama tayyipçi olan benim ailemden olamaz.

0|1
    0|0
  • aynı .

0|0
    0|0
  • aile içinde siyaset olmaz herkes bildiğini okusun

0|0
    0|0
  • Ben daha barışçılımdır her şeyin konuşularak hallolabileceğine inanırım kısmen ailemle fikirlerim uzlaşmaz genellikle kadınların toplumdaki yerleri hakkında :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım var,namaz kıldığında ailesi kızıyor.

cok tuhaf...böyle insanlar var

0|0
    1|0
    • bu sıyası olmadı yalnız :)

• olsun :) ben de bılıyorum cocuga ımana yoneldıgı ıcın kızannlar oldugunu :)

• ben de kızardım. böyle derdim ona:

link

Yükleniyor...