Nasıl yazı yazma yeteneğimi gelişirebilirim ?

makale yazmam gereken durumlar oluyor.. düzgün kullanabileceğim bir blog site de düşünüyorum kendime ait özgün makaleler yazmam gerek ama yeteneğim çok yok gibi..

kendimi ifadede zorlanıyorum geliştirmek için ne yapmam gerek önerileriniz neler ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Biz burda az şaair yazar yetiştirmedik.. Şimdi burda bizi meşkul etme hawking e mail at o sana açıklar inceden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi bir yazar olmak için önce iyi bir okuyucu olmak gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok kitab okumalı ve okuuduklarından anladıklarını anında kağıda dökmelisin. Kendi ifadelerinle.. Ezberle değil. Bir blog sitem var istersen bir göz at bakalım nasıl yazıyor muşum:) Belki beni örnek alırsın:) ukalalık yapalım:)

0|0
    0|0
    • site linki atarsan inceleme fırsatım olur :)

• olabilir denemekte fayda var ..

• İyi o zaman mesaj atarsın sana özel kurs açabilirim. Saatı 100 TL den ama senin için bir kıyak yaparız hadi sen 90 TL ver :D Şaka tabi:)

• öncelıkle kelıme dagarcıgını genısletmelısın..bu hem kendını ıfade etmenı hem uslubunu hemde yazmanı zengınlestırır..bu da ancak cok cok cok okuyarak mumkun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de yazı yazmayı çok seviyorum hatta uğraştım bugün blok açmak için pek olmadı gibi.

Soruna gelince sen yazdık sıra zaten geliştirirsn kendini. Bir de sürekli farklı düşünceleri dinlemeni tavsiye ederim kendi özgün fikirlerin daha çok ortaya çıkar

0|0
    0|0
    • dinliyorum zaten heryer düşünce kaynıyo maşallah :) sağol başarılar dilerim .. wordpressden aç blog sonra site haline getirebiliyorsun

• ekledim seni arkadaşım yardımcı olurum bu konuda merak etme

• sen o üye miydin geri eklesen ya ben oluşturmaya kalktığım zaman sorarım sana uygun bir zamandan

• Tabi ki bol bol kitap okuyup, kelime hazneni genişletmelisin. Makale bilimsel olur genelde bol bol araştırma yaparak yeni şeyler öğrenmelisin. olduğu gibi kabul etmeyip kendi içinde sorgulamalısın.

0|0
    0|0
  • kitap okumak ve bunun dışında günlük yazmakla başlayabilirsin:D pek anlamam ama öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap okuyarak. En net ve bilinen çözümü budur

0|0
    0|0
Yükleniyor...