İş yerindeki dedikodular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunlara dedikodu denir mi? Bilemiyorum daha çok iftiraya benziyor. Siz bir konuda "a" diyorsunuz. İKi gün sonra başka birinden sen şu konuda "a+B+C " demişsin diye duyuyorsunuz yani sizin söylemediğiniz şeyleride üzerine ekliyorlar.

Bunlarla nasıl baş edilir dedikodu nasıl tersine çevrilir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İşte kimseyle samimi olmayacaksın öğrendiğim en önemli noktadır..Kimseye güvenipte bir şey söylemeyeceksin buda iki...Her yer arsız namuzsuz it köpek kaynıyor

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler

• :D Yuh bee neyse daha kötü bir şeyle de karşılaşabilirdin insanları tanımış oldun daha dikkatli olursun. Dünya boş insanla kaynıyor helede bizim ülkemizde ..

• Sorma ya böyle birşeyi tahmin edememem normal değil mi? Dedikodu yapacaklarını biliyordum ama böyle bir yakıştırma çok farklı birşey. Ama dediğin doğru en iyisi hiç birşey dememek

Erkekler Ne Diyor 5

• Sessiz sedasız çibanın başını ( bunları söyleyen kişi)`yi bulup kafasını patlacaksın.. başka çaresi yok.insanların ağzı torba değilki büzesin

0|0
    0|0
  • iş hayatında öğrenilmesi gereken en önemli konudur heralde.. en kolay yol

1- işte ii konuş.

2- işte sadece iş konuş.

3- işte sadece ama sadece iş konuş.

4- işte asla ama asla iyi veya kötü başkası hakkında konuşma..

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı birşeyler var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler

• diyorum ya işte sadece iş konuş.. gerisi boş gereksiz...

• istifa eder ayrılırdım boş insanlarla işim olmaz.

0|0
    0|0
    • Heryerde böyle ama

• Hatalımıyım diye merak ettim neyse teşekkürler yapacak birşey yok

• rica ederim :D

• Dedikodu yapanlardan bildim bileli hep tiksinmişimdir.

0|0
    0|0
  • dedikodu yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insanın bol olduğu yerde dedikodu olur sonuçta

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı , birşeyler var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler bu kadarı normal mi?

• 1..2..3... tıp oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...