Kapat

İş yerindeki dedikodular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunlara dedikodu denir mi? Bilemiyorum daha çok iftiraya benziyor. Siz bir konuda "a" diyorsunuz. İKi gün sonra başka birinden sen şu konuda "a+B+C " demişsin diye duyuyorsunuz yani sizin söylemediğiniz şeyleride üzerine ekliyorlar.

Bunlarla nasıl baş edilir dedikodu nasıl tersine çevrilir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İşte kimseyle samimi olmayacaksın öğrendiğim en önemli noktadır..Kimseye güvenipte bir şey söylemeyeceksin buda iki...Her yer arsız namuzsuz it köpek kaynıyor

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler

• :D Yuh bee neyse daha kötü bir şeyle de karşılaşabilirdin insanları tanımış oldun daha dikkatli olursun. Dünya boş insanla kaynıyor helede bizim ülkemizde ..

• Sorma ya böyle birşeyi tahmin edememem normal değil mi? Dedikodu yapacaklarını biliyordum ama böyle bir yakıştırma çok farklı birşey. Ama dediğin doğru en iyisi hiç birşey dememek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sessiz sedasız çibanın başını ( bunları söyleyen kişi)`yi bulup kafasını patlacaksın.. başka çaresi yok.insanların ağzı torba değilki büzesin

0|0
    0|0
  • iş hayatında öğrenilmesi gereken en önemli konudur heralde.. en kolay yol

1- işte ii konuş.

2- işte sadece iş konuş.

3- işte sadece ama sadece iş konuş.

4- işte asla ama asla iyi veya kötü başkası hakkında konuşma..

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı birşeyler var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler

• diyorum ya işte sadece iş konuş.. gerisi boş gereksiz...

• istifa eder ayrılırdım boş insanlarla işim olmaz.

0|0
    0|0
    • Heryerde böyle ama

• Hatalımıyım diye merak ettim neyse teşekkürler yapacak birşey yok

• rica ederim :D

• Dedikodu yapanlardan bildim bileli hep tiksinmişimdir.

0|0
    0|0
  • dedikodu yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insanın bol olduğu yerde dedikodu olur sonuçta

0|0
    0|0
    • Sende evlilik var mı , birşeyler var mı dediler ? Bende hayır yok daha evlenmeyi düşünmüyorum dedim arkamdan beklediği var demişler bu kadarı normal mi?

• 1..2..3... tıp oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...