Ikinci ögretim okuyanlar kimler ? Harc ücreti hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

Hem aksam gidiyoruz okula üstüne para veriyoruz ? Ne farki var 1. 2. Ögretimin

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• ben birinci öğretimim ama az çok biliyorum.ders anlamında hiçbir fark yok.sadece derslere sabah gitmiyosun.onun dışında biz bedava okurken onlar harç yatırıyor.ama kalkıp birinci öğretimden biri ben sabah kalkamıyorum deyip ikinci öğretimlerle de derse girebiliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• şu farkı vaar canım. birincisi 2. öğretimin puanı (HER ZAMAN DEĞİL GENELLİKLE) daha düşük olur. ikincisi helinim suyum, akşamın sekizinde dokuzunda sana ders vermeye gelecek olan hocalara normalin bikaç katı ücret ödenir. yoksa adamı çoluğundan çocuğundan o saatte ayıramazsın. anladın mı iki gözüm.

1|0
    0|0
  • sen o bölümü 1. öğretimden düşük puanla kazanıyosun

sabah 7 de kalkmak gibi bir eziyete girmiyosun

devlet sana mesai saati dışında prof doç yar doç asistan gönderiyo

sonrada ne fark var diyosun evet hiç fark yok biz eşşekliimizden senden fazla öss ye çalışıp sabahın köründe uyanıyoruz canım arkadaşım

0|0
    0|0
    • Evet essekliginden arkadasim.

• o zaman sende eşşek gibi ödersin canım arkadaşım hatta senin gibi bunu eşşeklik sana eşşeklere az bile inşallah artar o harçlar

• Lüks çünkü. Parasıyla değil mi? Paramı veririm öğlene kadar uyurum, siz sabahın köründe sürüne sürüne uyanıp okula gidin gibi oluyor :)

0|1
    0|0
    • Bi uykusu guzel zaten :)

• Bende ikinci öğretim okuyordum, şimdi yatay geçişle normal öğretime geçtim. İkinci öğretim güzel falan değil, sadece uyuyorsun. Uyuduğun saatlerde başka birşey yapamazsın. Tamamen gün öldürmeye yönelik bir program. Benim için sabah olsun daha iyi. Erkenden okuluma gider işimi hallederim akşamda kendime vakit ayırırım :)

• Verdikleri paranın acısını bastırmaya yönelik hareketler bunlar :)

• 2. öğretim daha masraflı da ondan

0|0
    1|0
  • okulun geceki elektrik faturasını ve 1. öğretimlerin ders masraflarını karşılıyoz mk. Okula ünlü sanatçının gelmesine biz vesileyiz :D

0|0
    0|0
  • Para farkı var işte başka farkı yok

0|0
    0|0
  • Aynen! 11 11

0|0
    0|0
  • hocaların ders saati parasını sizden alıyolar problem ordan kaynaklanıyo:)))

0|0
    0|0
  • para karşılığı haketmediğiniz bir bölümde okuyorsunuz işte. ama bu seneden sonra girenler için harçlar kaldırılsa, harcı yüksek olduğu için 2. öğretim tercih edemeyenler de tercih edebilse olabilir aslında.

0|0
    0|0
    • Ben para karsiligi okumiyorum tercih ettigim bölümün 1. Ogretimi yok kendi yasadigim sehirde.

• pff bu ne ya niye kendi üzerine alındın ki!

Kızlar Ne Diyor 6

• puan farkı var. ayrıca 2.öğretimlerin hocaları akşam-gece kendi vakitlerinden çalıp derse geliyor. bu yuzden elbette ücret ödenmeli diye düşünüyorum. üstüne bir de sabah uyuyorsunuz daha ne :(

0|0
    0|0
  • 2. öğretim için hocalar ekstra kalıyor. o yüzden daha fazla ücretleri

0|0
    0|0
  • i.ö değilim ama yine haksızlık olduğunu düşünüorm nasıl bizim kalktı siznde kalkmalı

0|0
    0|0
  • çünkü siz 8.15te derse girmiyorsunuz kışın sıcak yataktan çıkmıyorsunuz :D fark bu :P

0|0
    0|0
  • sen ne düşünüyorsun onu baban düşünecek artık

0|0
    0|0
  • hocalar aksama kaldıgı için size patlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...