Viskinin yanında ne yenir?

Viskinin yanında ne yenir? Cevaplarsanız sevinirim 1-2 saate lazım

Güncellemeler:
Herkes çikolata diyor da gelen misafire al çikolata ye diye veremem yani biraz daha resmi olması gerek :D

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• karides ya da biftek.

2|0
    0|1
    • Bence 1. Çikolata 2. Kral Bir Meyve Tabağı 3. Ayriyeten muzu dilim dilim yapıp üzerine biraz bal dökün kiviyi de 4e bölün muzun köşelerine bırakın.

Erkekler Ne Diyor 23

• Sen cins misin? Viskiyle beraber meze olmaz. Biliyoruz ki çikolata diyoruz. Bilmiyorsan abuk sabuk konuşma. Viski verme sende değiştir başka birşey ver hey allahım yaaa!

1|0
    1|1
    • Liseler açıldı zannetmiştik.

• hı hı 36 yaşında liseli sende git annenin karnınada biraz daha beynin gelişsin :))

• Çikolata tabi ki

2|0
    0|1
  • bitter çikolata harika olur

1|0
    0|1
  • lahmacunla iyi gider. link

1|0
    0|0
    • Bu konuyu bir uzmanla tartışmıştım lahmacun'un yanında bol buzlu dandik marka viski içilmeli demişti :P

• dediğin gibi buzu bol alacak. hatta donma sıcaklığına yakın su da ilave edilebilir.

• Viski en güzel yalnız gider, yanında yenecek iyi bir şey gelmiyor aklıma. Tahminimce misafirine viski verecek senden başka bir şey beklemez. Eğer mutlaka yanında bir şey vermek istiyorsan, tercihini değiştirip kırmızı ya da beyaz şarap tercih etmen daha iyi olur bence.

1|0
    0|0
    • 5 yıldız restaurant düzeyinde sunulmuş biftek ya da istakoz ile uyumlu olur mu sence?

• Uyumlu olur ancak resmi bir ortamda tercih etmem. Viski biraz sert kaçabilir, bu arada sadece kişisel tercihim bu sen bilirsin yine de. Biri bana söylediklerini sunsa adam ne güzel uğraşmış derim.

• Tamam teşekkürler dostum

• Damak ya da cikolata

2|0
    1|2
  • çikolata tercihim bitter .

az cips olabilir veya bir iki dal kızartma .. viski sek içilir mezeye gerek duymaz bu yazdıklarım yeterli olur. fazla içme dokunur bardak yeterlidir içip içip sapıtacağıma içmeyip oturmayı yeğlerim ( alkol tüketimi ayrı bir kültürdür. )

0|0
    1|1
  • içinde 2-3 tane buz olsun yeter

0|1
    1|0
  • viski özel bir içkidir bana göre...öyle yanında birşeyle içilmez tek buz sek olacak...tadı orada zaten...

0|0
    1|0
  • patates

0|0
    1|0
  • Çikilota tabiki de, ama bitter olsun :d

1|0
    0|0
  • Çikolata veya kuruyemiş takımı

cut.

1|0
    0|1
  • çukulata iyi gider, viskiyi de emen içme ağzında beklet biraz o arpanın tadını al iyice

cart

2|0
    0|0
  • limon,antep fıstığı,badem

1|0
    0|0
  • ayran da veremezsin ayran desek daha mı iyi şimdi aaaa

1|0
    0|0
  • çikolata iyi gider.

1|0
    0|0
  • çikolata yenir mesela

1|0
    0|0
  • zıkkım

1|1
    2|3
  • Yanında bir şey vermek istiyorsan alkolsüz bir içecek ver. Mesela meyveli soda aç, viskinin arkasından bir yudum alıp viskinin ateşini hafifletir. Zaten sigara içiyorsalar çikolata iyi gitmez.

0|0
    0|0
  • zıkım çok resmi ıkramda bulunabilirsin :)

0|0
    1|1
  • viski olmadan herşey daha güzel

0|0
    1|1
  • viski ile limonata güzel gider

0|0
    0|0
  • Hic bir sey yenmez. 2 kupten fazla buz atilmaz.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• wiski aperatif bir içki türüdür.tatlı ürünlerle içilir genellikle bitter çikolata gibi.

1|0
    0|0
  • badem-çikolata

1|1
    1|1
  • bitter çikolata

0|0
    0|1
Yükleniyor...